ریزر ماوس گیمینگ و ماژولار Naga Trinity و کی‌پد ارگونومیک Tartarus V2 را معرفی کرد

0

کمپانی ریزر به تازگی اولین گوشی گیمینگ خود را با عنوان ریزر فون رونمایی کرد. این گوشی دارای یک نمایشگر با نرخ بروزرسانی تصاویر ۱۲۰ هرتزی (نخستین بار در جهان)، رم ۸ گیگابایتی و پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ است که می‌تواند گیمرها را سوپرایز کند. اما این بدان معنا نیست که ریزر خود را معطوف گوشی هوشمند کند و از عرضه دیگر محصولات ویژه گیمرها که تبحر بیشتری در آنها دارد، غافل باشد. به همین جهت این شرکت یک ماوس گیمینگ با نام Naga Trinity و یک کی‌پد جدید با عنوان Tartarus V2 را به طور رسمی معرفی کرده است.

هر دو محصول جدید ریزر قابل تنظیم و مناسب برای انواع ژانرهای بازی هستند، اما بازی‌های مولتی‌پلیر آنلاین بتل آرنا (MOBA) و مسیو مولتی‌پلیر آنلاین (MMO) بیشتر مورد توجه ریزر قرار داشته است.

کی‌پد جدید Tartarus V2، یک صفحه کلید ارگونومیک با ۳۲ کلید کاملا قابل برنامه ریزی است که هفت کلید بیشتر از نسخه قبلی خود داراست. کی‌پد جدید Tartarus V2 از مکانیزم طراحی Mecha-Membrane ریزر بهره می‌برد و همچنین کلیدها از ارتفاع مناسب برخوردار شده‌اند تا کاربر به راحتی بتواند از کلیدها استفاده کند و سریع‌تر پاسخ دریافت نماید.

کی‌پد جدید Tartarus V2 در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ و با قیمت ۸۰ دلار (۹۰ یورو) در دسترس خواهد بود.

اما می‌رسیم به ماوس گیمینگ ریزر Naga Trinity، این ماوس، نهمین سری از ماوس‌های سری Naga می‌باشد که بصورت ماژولار طراحی شده است. این ماوس عملکردی سه گانه با سه صفحه قابل تعوییض دارد. صفحه اول یک صفحه ۱۲ کلیدی است که Razer Naga Chroma نام دارد و صفحه دوم یک صفحه هشت کلیدی است که Razer Naga Hex V2 نام دارد و صفحه سوم یک صفحه دو کلیدی است که یک عملکرد معمولی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. دو صفحه ۸ و ۱۲ کلیدی حین انجام بازی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماوس گیمینگ ریزر Naga Trinity، دارای یک سنسور نوری ۵G پیشرفته است که قادر به ارائه ۱۶۰۰۰ نقطه در اینچ و ۴۵۰ IPS واقعی است که دقت و سرعت بیشتر را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این ماوس مذکور دارای نرخ اولویت بندی (Ultrapolling Rate) هزار هرتزی و پشتیبانی از نورپردازی ریزر کروما – Razer Chroma است.

همانند صفحه کلید جدید ریزر، ماوس گیمینگ ریزر Naga Trinity در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ و با قیمت ۱۰۰ دلار (۱۲۰ یورو) در دسترس خواهد بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هشت + 11 =