پد ماوس کولر مستر با نورپردازی رنگی RGB معرفی شد

0

کولر مستر اولین شرکتی نیست که یک پد ماوس با نورپردازی رنگی RGB را ارئه می‌دهد. اما این شرکت گفته نمی‌خواهد در این رابطه کاربران را فریب دهد و یک پدی که چند عدد چراغ دور آن نصب شده را تحویل خریداران دهد. این پد دارای یک سطح با اصطکاک بافتی است که با ضربه زدن و فعال بودن نورپردازی آن اکتیو می‌شود.

اما باید بگوییم که این تمام ویژگی این پد ماوس کولر مستر نیست، این پد بهینه سازی شده است و یک سطح بافتی کم اصطکاک برای حسگرهای نوری و لیزر ماوس طراحی و کالیبراسیون شده است که این مسئله سبب می‌شود ماوس بر روی آن به راحتی فعالیت کند. همچنین در زیر این پد یک سطح پلاستیکی سخت در نظر گرفته شده است تا در مواقع حساس و هنگام بازی از لغزش و جا به جا شدن آن جلوگیری نماید.

یک گیره آلومینیومی در بالای صفحه وجود دارد که در واقع این گیره سبب می‌شود اتصال بین پد ماوس و کامپیوتر برقرار شود. یک کابل USB پد را به کامپیوتر متصل می‌کند که اندازه این کابل ۱٫۶ متر است و بافته شده می‌باشد.

پد ماوس کولر مستر در حال حاضر با بهای حدود ۳۰ دلاری در دسترس است، که ارزان‌تر از پد ماوس Corsair’s RGB Polaris mouse pad (50 دلار) و پد ماوس برای SteelSeries QcK Prism RGB (60 دلار) می‌باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

ده + یک =