آیفون XI Plus با نمایشگر تمام صفحه ۶٫۴۶ اینچی و قلم دیجیتال سال ۲۰۱۹ از راه می‌رسد

0

اپل به تازگی محصولات جدید خود را رونمایی کرده است که در بین این محصولات، گوشی آیفون ۱۰ و یا همان آیفون ایکس سرآمد این محصولات بود. گوشی که با نمایشگر تمام صفحه خود بسیار دلربا ظاهر شد. اکنون و بنابر خبرهای برخی منابع قرار است این دلربایی با یک نسخه بزرگتر برای سال‌های بعد هم ادامه داشته باشد.

نمایشگر آیفون۱۰ اندازه‌ای ۵٫۸ اینچی دارد که بزرگ محسوب می‌شود اما نه آن اندازه که در حال حاضر گوشی‌های با نمایشگر تمام صفحه ظاهر می‌شوند. بیشتر گوشی‌های با دیزاین تمام صفحه نمایشگری ۶٫۰ اینچی و یا بزرگتر دارند و از این رو اپل می‌خواهد برای جبران این مشکل یک گوشی با نمایشگر ۶٫۴۶ اینچی و با عنوان احتمالی آیفون XI Plus در اوایل سال ۲۰۱۹ رونمایی و سپس روانه بازار فروش کند.

 

اما این پایان ماجرا نیست چراکه نداشتن گوشی با نمایشگر بزرگ یکی از مشکلات اپل است و مشکل دوم نداشتن گوشی با پشتیبانی از قلم دیجیتال است، مشابه آنچه ما در سری گلکسی نوت و به ویژه در گلکسی نوت ۸ شاهد آن هستیم. از این رو اپل تصمیم گرفته است آیفون XI Plus را به قلم دیجیتال نیز مجهز کند و به همین خاطر در حال مذاکره با چندین تولید کننده قلم های دیجیتال است. جدا از این گفته شده در صورت تولید این گوشی، اپل مجموعه‌ای از برنامه‌های ویژه قلم دیجیتال را نیز به آیفون XI Plus خواهد آورد.

خط طراحی که در بالا از آن صحبت شد دقیقا خطی است که سامسونگ در سری نوت دنبال می‌کند. نمایشگر بزرگ، طراحی تمام صفحه، قلم دیجیتال، برنامه‌های متنوع برای قلم دیجیتال و … همگی خط طراحی سری نوت سامسونگ را تشکیل می‌دهند؛ اما سخت است که باور کنیم اپل به کپی کاری روی آورده است. به همین خاطر مطمئنا اپل قلم دیجیتال را به عنوان یک آپشن برای آیفون XI Plus در نظر خواهد گرفت، کاری که اپل هر ساله با معرفی برخی گجت‌ها انجام می‌دهد تا درآمد خود را افزایش دهد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج + نه =