نرم افزار آفیس ۲۰۱۹ مایکروسافت سال آینده میلادی عرضه می‌شود

0

مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه بعدی نرم افزار Office خود را طی مراسمی در Ignite در اورلاندو – Orlando منتشر خواهد کرد. نرم افزار آفیس ۲۰۱۹ (عرضه در نیمه دوم سال ۲۰۱۸) برنامه‌های معمول Word، Excel، PowerPoint و Outlook را همراه با نسخه‌های سرور Exchange، SharePoint و Skype برای کسب و کارها در دسترس قرار می‌دهد. مایکروسافت قصد دارد نسخه‌های پیش نمایش Office 2019 را در اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر کند. این نرم افزار عمدتا برای سازمان‌هایی طراحی شده است که از نسخه ابری آفیس ۳۶۵ استفاده نمی‌کنند.

نرم افزار آفیس ۲۰۱۹ شامل امکانات بهتر IT برای کسب و کارهایی است که از Office 365 استفاده نمی‌کنند. همچنین برنامه اکسل شامل فرمول‌ها و نمودارهای جدید برای تجزیه و تحلیل داده‌ها خواهد بود و پاورپوینت ویژگی‌های متحرک و زوم را که کاربران Office 365 در حال حاضر از آنها استفاده می‌کنند، را در اختیار خواهند داشت. مایکروسافت می‌گوید که در ماه های آینده بیشتر در مورد Office 2019 مطلب به اشتراک می‌گذارد، اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که اگر شما دارنده برنامه Office 365 باشید، هنوز ویژگی‌های به روزی را در اختیار دارید.

با همه این حال، باید صبر کنیم تا مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در مورد این نرم افزار خود منتشر کند تا بتوان در مورد نسخه ۲۰۱۹ آفیس تجزیه و تحلیل بهتری داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 × 1 =