کنسول جدید آتاری مجهز به پردازنده سفارشی AMD و سیستم‌عامل لینوکس عرضه می‌شود

0

در ماه ژوئن – خرداد کمپانی آتاری اعلام کرد که در حال کار بر روی یک کنسول بازی جدید، یکپارچه شده با یک سیستم عامل است. اکنون حقایقی تازه در مورد این کنسول بازی به بیرون درز کرده است.

خالق کنسول آتاری و مدیر عامل آتاری Feargal Mac، به دنبال سرمایه گذار برای تولید این کنسول جدید خود هستند و به احتمال فراوان این کنسول در بهار سال ۲۰۱۸ روانه بازارهای فروش خواهد شد. این کنسول مجهز به پردازنده سفارشی کمپانی AMD با گرافیک Radeon این شرکت خواهد بود و پلتفرم لینوکس را اجرا خواهد کرد. این کنسول بازی جدید آتاری، بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار هزینه خواهد داشت.

آقای Mac به سایت VentureBeat گفته است: “مردم برای انعطاف پذیری بالایی که کامپیوترها دارند، سعی می‌کنند از این دستگاه‌ها استفاده کنند، چراکه اکثر دستگاه‌های متصل به تلویزیون سیستم‌ها و فروشگاه‌های محتوا را بسته‌اند. ما می‌خواستیم یک محصولی را بسازیم که در آن کاربران می‌توانند با حداکثر آزادی ممکن به بازی‌ها، و دیگر محتواهایی که در کامپیوتر و غیره دسترسی دارند، در اختیار داشته باشند. همچنین ما خواستار آن بودیم تا کاربران دستگاه ما بتوانند بازی‌ها و محتواهای دیگر کمپانی‌ها را نیز در دسترس داشته باشند.

وی در ادامه گفت که کاربران کنسول جدید آتاری قادر خواهند بود تا سیستم عامل دستگاه ما را تا جایی که می‌خواهند سفارشی سازی کنند. ما قصد داشتیم محصولی بسازیم تا کاربران از ۲۰۰ کشور جهان مجذوب محصول ما شوند. این یک محصول انعطاف پذیر است که نیاز نیست شما برای داشتن آن پول زیادی خرج کنید.

کنسول جدید آتاری که به Ataribox معروف شده است، قرار است در بهار سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دوازده − نه =