۸۰ درصد سفارشات اپل واچ۳، مدل سیم کارت خور LTE را شامل می‌شود

0

Ming-Chi Kuo تحلیلگر معروف محصولات اپل پیش بینی کرده بود که تنها ۳۰ تا ۴۰ درصد از پیش سفارشات ساعت هوشمند سری اپل واچ ۳ برای مدل مجهز به سیم کارت LTE خواهد بود. این ساعت دیگر نیازی به اتصال به آیفون برای اتصال به اینترنت، برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک ندارد. وی در ادامه گفته بود سایر سفارشات هم مربوط به مدل‌های غیر سیم کارت خور خواهد بود.

اما با توجه به اطلاعات جمع آوری شده از زمان پیش سفارشات در تاریخ ۱۵ سپتامبر – ۲۴ شهریور، به نظر می‌رسد که این بار تحلیلگر معروف اپل باید برآورد خود را تغییر دهد. Kuo این کار را کرده است و در حال حاضر می‌گوید که ۸۰ تا ۹۰ درصد از پیش سفارش‌ها مدل سیم کارت خور LTE را شامل می‌شوند. ساعت‌های سیم کارت خور سری اپل واچ ۳ در تاریخ ۲۲ سپتامبر – ۳۱ شهریور تحویل خریداران خواهد شد. تاریخ تحویل برای مدل‌های غیر سیم کارت خور، ۲ اکتبر – ۱۰ مهر خواهد بود.

قیمت ساعت هوشمند اپل واچ سری ۳ در مدل سیم کارت خور LTE با قیمت ۳۹۹ دلار و ۴۲۹ دلار برای اندازه‌های ۳۸ و ۴۲ میلی متری شروع می شود. ساعت‌های غیر سیم کارت خور از ۳۲۹ دلار برای مدل با اندازه ۳۸ میلی متر و ۳۵۹ دلار برای مدل با اندازه ۴۲ میلی متر قیمت دارند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 × یک =