رنو مگان RS 2018 با قدرت بیشتر و تکنولوژی‌های جدیدتر رسما معرفی شد

0

پس از انتشار عکس‌های مختلف و خبر های گوناگون پیرامون خودرو مگان آر اس ۲۰۱۸ رنو، در نهایت خودروساز معروف فرانسوی خود مذکور را معرفی کرد. از مهمترین ویژگی‌های این سکمنت سی – C-segment جدید، تکنولوژی‌های نوین، یک موتور بنزینی توربو جدید، و برای اولین بار، انتخاب دو گزینه گیربکس است.

بیایید با گزینه‌های مهم شروع کنیم – موتور ۱٫۸ لیتری توربوشارژر با تزریق مستقیم، جایگزین پیشرانه ۲٫۰ لیتری توربو قدیمی شده است، همانند آنچه که در ماشین اسپرت Alpine A110 استفاده می‌شود، توان حداکثر ۲۸۰ اسب بخار (۲۰۵ کیلووات) را فراهم می‌کند. برای اولین بار در تاریخ این مدل، مگان RS 2018 با یک گیرکس شش سرعته دستی و شش سرعته اتوماتیک دو کلاچه معرفی شده است.

اگر شما قدرت بیشتری را طلب کنید، می‌توانید نسخه‌ی Megane RS Trophy که توانایی تولید ۳۰۰ اسب بخار قدرت را دارد، را انتخاب نمایید.

مگان RS 2018 به عنوان یک هاچ پک پنچ درب، مجهز به سیستم Multi-Sense رنو است، که به راننده اجازه انتخاب پنج حالت رانندگی – Comfort، Normal، Sport، Race، Pro را می‌دهد.

مجموعه‌ای از سیستم‌های کمکی و ایمنی، از جمله کروز کنترل تطبیقی با ترمز اضطراری فعال، سامانه هشدار خروج از خط، هشدار نقطه کور، دوربین عقب و کمک پارک برای این خودرو از سوی رنو در نظر گرفته شده است.

خودرو مگان RS 2018 در اوایل سال ۲۰۱۸ روانه بازارهای فروش خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 × دو =