G.Skill یک کیت حافظه پرسرعت DDR4 با فرکانس ۴۶۰۰ مگاهرتز و در اندازه ۱۶ گیگابایتی را معرفی کرد

0

ساعاتی پیش بود که از مادربرد قدرتمند X299 OC Formula کمپانی ASRock نوشتیم. مادربردی که از رم با فرکانس ۴۶۰۰ مگاهرتزی پشتیبانی می‌کند و در واقع برای اورکلاک‌های سنگین ساخته شده است. اکنون کمپانی معروف G.Skill با الهام از این مادربرد، از کیت حافظه DDR4 خود که فرکانس ۴۶۰۰ مگاهرتزی را ساپورت می‌کند، پرده برداری نموده است.

G.Skill می‌گوید:

“پیش از این، سرعت ۴۶۰۰ مگاهرتز حافظه های DDR4 تنها تحت اورکلاکینگ شدید با خنک سازی نیتروژن مایع قابل دستیابی بود.”

بدیهی است که دیگر این یک آرزو نیست. G.Skill برای دستیابی به فرکانس بالا، از قطعات B-die IC سامسونگ استفاده کرده است. به عبارت دیگر، شما با استفاده از این کیت فقط بهترین تراشه‌های حافظه را دریافت می‌کنید.

البته، تعداد کمی از مردم نیاز به یک کیت DDR4-4600MHz دارند. ASRock مادربرد حرفه‌ای برای ساپورت این کیت حافظه را ارئه می‌دهد و یک پردازنده Intel Cobra Lake-X Core i7-7740X را می‌توان در این مادربرد و در کنار این رم به کار گرفت.

کیت حافظه جدید G.Skill دارای فرکانس ۴۶۰۰ مگاهرتز در تایمینگ‌های ۱۹-۲۳-۲۳-۴۳ و در جریان ۱٫۵ ولت است. در حال حاضر، این کیت در ۱۶GB (2x8GB) در دسترس خواهد بود. G.Skill عنوان نکرده که این کیت حافظه چقدر هزینه خواهد داشت، فقط گفته است که تا پایان ماه روانه بازارهای فروش خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 × یک =