گلکسی نوت۸ به طور پیش فرض از هدست واقعیت مجازی گوگل پشتیبانی می‌کند

0

هنگامی که سامسونگ از گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس پرده برداری کرد، این دو پرچمدار سامسونگ با هدست واقعیت مجازی گوگل که دی دریم – Daydream نام دارد، سازگار نبودند و به همین سبب بسیاری از خریداران این دو دستگاه مجبور شدند چند ماهی صبر کنند تا بلاخره سامسونگ با یک آپدیت پشتیبانی از گوگل دی دریم را به این دو موبایل اضافه کرد. اکنون این مسئله برای گلکسی نوت ۸ متفاوت است.

خبر خوب این است که سامسونگ از این مشکل کاربران با خبر شده است و به طور پیش فرض و از روز اول پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی گوگل را درون گلکسی نوت ۸ گنجانده است. بدین ترتیب کاربران دیگر نیاز نیست صبر کنند و می‌توانند هر زمان که نوت ۸ را خریداری کردند، از قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی آن مبتنی بر هدست گوگل بهره بگیرند.

این خبر خوب را یکی از مسئولان شرکت سامسونگ در گفتگو با نشریه هلندی NieuweMobiel تأیید نموده است. به طور معمول دو گزینه برای استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی در این دستگاه یا اس ۸ و اس ۸ پلاس وجود دارد. این دو گزینه شامل استفاده از هدست واقعیت مجازی خود شرکت سامسونگ Gear VR است و گزینه دوم نیز استفاده از هدست واقعیت مجازی گوگل یعنی Google Daydream می‌باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

16 + 4 =