تصاویر مفهومی شاسی بلند BMW X7 قبل از رونمایی رسمی در نمایشگاه فرانکفورت انتشار یافت

0

از ماه‌های گذشته شایعات زیادی شنیده‌ایم که BMW می‌خواهد شاسی بلند مفهومی جدید خود را با عنوان BMW X7 در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی کند، شایعه‌ای که با توجه به تیزر توییتری که خود بی ام و منتشر کرده، تا حدودی تقویت شده است. امروز اما تصاویر این شاسی بلند مفهومی بی ام و به بیرون درز کرده است.

با فرض اینکه این تصاویر واقعی هستند ما می‌توانیم ببینیم که شاسی بلند BMW X7 در واقع یک شاسی بلند هفت نفره است که از طراحی بسیار حرفه‌ای چه در نمای بیرون و چه در نمای داخلی بهره می‌برد.

در نمای جلو ما با چراغ‌های کشیده و جلو پنچره بسیار بزرگ مواجه هستیم که در مجموع یک طراحی تهاجمی را در ذهن تداعی می‌کند. در نمای بالا سقف شیشه‌ای این شاسی بلند BMW خود نمایی می‌کند و در نمای پشت باز هم چراغ های کشیده که توسط یک خط LED به هم متصل شده اند، نمایان است. در نمای داخل هم فرمان خوش دست، نمایشگر لمسی که در وسط داشبورد قرار گرفته است، به هرچه زیباتر شدن این خودرو کمک کرده است.

از جزئیات فنی شاسی بلند BMW X7 اطلاعی در دسترس نیست اما ما می‌توانیم امیدوار باشیم که در نمایشگاه فرانکفورت که این خودرو رونمایی می‌شود، اطلاعات تکمیلی را کسب کنیم.

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دو × یک =