مایکروسافت در ماه آینده و در رویداد لندن خود از یک دیوایس سرفیس رونمایی می‌کند

0

در ماه آینده و در ۳۱ اکتبر – ۹ آبان کمپانی مایکروسافت رویداد سالانه خود را در لندن برگزار می‌کند. این رویداد که تا ۱ نوامبر – ۱۰ آبان ادامه خواهد داشت، Panos Panay را به عنوان سخنران به خود خواهد دید. مایکروسافت در ماه اکتبر دستگاه‌های سرفیس جدید خود را راه اندازی می‌کند و منابع آشنا با برنامه‌های این شرکت آمریکایی به وب سایت معتبر Verge گفته‌اند که انتظار می‌رود حداقل یک دستگاه جدید در این رویداد رونمایی شود.

مایکروسافت قبلا قول داده بود نسخه LTE دیوایس سرفیس پرو را به زودی معرفی کند و انتظار می‌رود یکی از گزینه های معرفی در این مراسم، لپ تاپ مذکور باشد. دیگر دستگاه ‌هایی که نیز در این مراسم شانس رونمایی دارند شامل جانشنین سرفیس بوک یعنی سرفیس بوک ۲ و سرفیس هاب – Surface Hub می‌شود. مایکروسافت همچنین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی لپ تاپ‌های مبتنی بر ARM در سال جاری با همکاری طیف وسیعی از سازندگان کامپیوتر است. مشخص نیست که آیا مایکروسافت می‌خواهد یک لپ تاپ با برند سرفیس و مجهز به پردازنده ARM معرفی کند یا نه. اما مایکروسافت می‌گوید هنوز شرکای تجاری این شرکت برای انتشار دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده های کوالکام آماده نیستند.

مایکروسافت و کوالکام و شرکای تجاری آنها که شامل ایسوس، اچ پی و لنوو می‌شود سخت در تلاش هستند تا رایانه‌های مبتنی بر پردازنده های کوالکام و مجهز به ویندوز ۱۰ را تا پایان سال جاری میلادی روانه بازار فروش کنند. باید گفت یکی از بهترین محل‌ها برای معرفی این محصول نوآورانه این رویداد مایکروسافت است اما به نظر نمی‌رسد این محصول هنوز آماده معرفی باشد.

با همه این حال باید صبر کرد و دید چه پیش خواهد آمد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دوازده − شش =