معرفی بازی دستینی ۲ – Destiny 2

0

این هفته بالاخره انتظارها به سر رسید و دومین قسمت از گیم جذاب Destiny منتشر شد. این عنوان که روی سه پلتفرم PC، PS4 و XOne قابل تهیه و تجربه است، مانند قسمت قبلی در سبک شوتر اکشن بوده و از زاویه اول شخص انجام می‌شود.

در این قسمت، داستان از این قرار است که آخرین شهر امن محل سکونت بشر به خاک و خون کشیده شده و دشمنی جدید موسوم به لژیون سرخ با سپاه خود بر مسند حکومت آن تکیه زده است. هر گیمر، شخصیتی موسوم به Guardian را مطابق سلیقه خود ساخته و در این قالب باید مهارت‌ها و اسلحه تازه به دست آورده و نیروهای شهر را بسیج کرده تا با کمک هم قلمروی از دست رفته خود را پس بگیرند.

در دستینی ۲، مقصدهای تازه‌ای در منظومه شمسی برای گشت و گذار و انواع و اقسام فعالیت‌ها وجود دارد. این فعالیت‌ها با انواع حالت‌ها از جمله فعالیت‌های تک‌نفره، دونفره و رقابتی طراحی شده تا تمام سلیقه‌ها راضی شوند.

پستچی دو بار در نمی‌زند!

شرکت وِلز اینتراکتیو به ندرت در کارنامه‌اش عنوان خیلی خوب دارد. از میان عناوینی که این شرکت منتشر کرده، Late Shift توانسته موفقیت نسبتا خوبی داشته باشد. با این حال، انتشار گیم جدید آنها، یعنی Don’t Knock Twice را به فال نیک می‌گیریم. این اثر در سبک ترسناک-ماجرایی و مطابق با فناوری واقعیت مجازی تولید شده است. در توضیح این گیم اینچنین آمده است:

«دوبار در نزنید، یک گیم ترسناک اول شخص واقعیت مجازی براساس داستان عامیانه‌ای هولناک است. مادری سرشار از حس گناه به‌دنبال دختر پریشان‌حالش رهسپار سفری خطرناک شده و در این راه باید پرده از حقیقت ماجرای ساحره‌ای پلید و بی‌رحم بردارد. یک ضربه بیدارش می‌کند و ضربه‌ای دیگر از مرگ احضارش می‌کند.» این گیم برای سه پلتفرم PC، XOne و PS4 منتشر شده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

4 × 1 =