اکسپریا ایکس زد پریمیوم ویژگی ۳D Creator را در هنگام آپدیت اندروید ۸٫۰ اوریو دریافت می‌کند

0

سونی تایید کرده است که برنامه جدید اسکن سه بعد از اشیاء ۳D Creator – که در کنفرانس فعلی IFA معرفی شده است و در حال حاضر در گوشی های Xperia XZ1 و XZ1 Compact جدید به کار گرفته شده است، به Xperia XZ Premium هم افزوده خواهد شد.

این تایید در قالب انتشار یک پست در توئیتر اعلام شد، که در آن شرکت ژاپنی اعلام کرد که این برنامه به عنوان بخشی از بروز رسانی اندروید ۸٫۰ اوریو برای گوشی ایکس زد پریمیوم عرضه خواهد شد.

برای کسانی که آگاه نیستند، برنامه ۳D Creator به شما اجازه می‌دهد تا عکس‌ها را بصورت سه بعدی بگیرید. ویدیوی زیر بهتر می‌تواند این ویژگی را تشریح کند:

بخوانید

 

در ادامه، شرکت سونی همچنین تایید کرد که به روز رسانی اندروید ۸۰ اوریو برای اکسپریا ایکس زد پریمیوم با پیشرفت‌هایی مربوط به دوربین نیز همراه خواهد بود.

گزارش‌های منتشره در این رابطه می‌گویند این پیشرفت‌ها شامل ویژگی‌هایی مانند فوکوس خودکار burst (که به شما امکان می‌دهد که اشیاء متحرک را در فوکوس سریع قرار دهید) و قابلیت Predictive Capture (که حرکت در مقابل لنز دوربین را تشخیص می‌دهد و تا ۲ ثانیه قبل از اینکه دکمه شاتر دوربین را فشار دهید، شروع به ضبط تصاویر می‌کند تا شما هیچ صحنه‌ای را از دست ندهید) می‌باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

17 − ده =