ابر خودروی ۱۰۰۰ اسب بخاری مرسدس AMG در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در خواهد آمد

0

مرسدس AMG درست در آستانه نمایشگاه فرانکفورت یک تیزر سایه روشن از آخرین محصول خود ارائه داده تا اشتیاق طرفدارانش برای بازدید در غرفه بنز افزایش دهد.

جهان پس از مدت‌ها انتظار این ابرخودروی بنز را در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۷ خواهد دید. ابر خودرویی از بنز که انتظار می‌رود با استون‌مارتین والکیری به عنوان یک مدل هیبریدی فرمول ۱ رقابت کند.

اگرچه مرسدس بنز اطلاعات زیادی را در خصوص پروژه ۱ خود اعلام نکرده است، اما گفته‌های قبلی مقامات مرسدس حکایت از این دارد که خودروی جدید یک مدل هیبریدی با قابلیت عملکردی بالا و ۱۰۰۰ اسب بخاری است که با بیشینه سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت به حرکت خود ادامه می‌دهد.

مرسدس AMG در خصوص این خودروی جدید اظهار کرد: این خودرو ترکیبی از عملکرد برجسته سرعتی با فناوری مناسب و روزآمد هیبریدی فرمول ۱ با خروجی و بازدهی مناسب است.

چیزی که تاکنون در خصوص این خودروی مرسدس می‌دانیم این است که این اتومبیل مسابقه‌ای یک ابرمدل ۲ صندلی با یک موتور توربوشارژ V6 با نصب مرکزی است. چهار موتور الکتریکی دیگر نیز در کنار موتور توربو در افزایش قدرت اتومبیل به شیوه‌ای پاک موثرند. ۲۷۵ دستگاه از این خودروتولید خواهد شد و هر۵۰ هزار کیلومتر نیاز به خدمات و سرویس مجدد دارد.

مرسدس AMG درست در آستانه نمایشگاه فرانکفورت یک تیزر سایه روشن از آخرین محصول خود ارائه داده تا اشتیاق طرفدارانش برای بازدید در غرفه بنز افزایش دهد. تا روزهای برگزاری نمایشگاه خودرویی فرانکفورت ۲۰۱۷ احمالا تیزرهای مشخص‌تری از این خودروی بنز به نمایش درخواهد آمد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دو × 4 =