دوربین کانن EOS M100 مجهز به لنز ۲۴٫۲ پیکسلی و فوکوس خودکار Dual Pixel معرفی شد

0

کانن جایگزین دوربین EOS M10 را معرفی کرد. دوربین کانن EOS M100 که یک دوربین بدون آینه است به سنسور ۲۴٫۲ پیکسلی APS-C و فوکوس خودکار Dual Pixel مجهز گشته است. این دوربین توانایی آن را دارد که در حالت با فوکوس خودکار ممتد با نرخ ۴ فریم بر ثانیه پیاپی عکاسی کند و در حالت فوکوس خودکار ثابت نیز با نرخ ۶ فریم بر ثانیه پیاپی عکس بگیرد. یکی دیگر از پیشرفت‌های این دوربین این است که می‌تواند با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل در ۶۰ فریم بر ثانیه فیلم‌برداری کند، هر چند باید گفت که هیچ رزولوشن ۴K در این دوربین وجود نخواهد داشت.

دوربین جدید کانن EOS M100 مجهز به پردازنده Digic 7 است و در گستره‌ی ISO از ۱۰۰ تا ۲۵۶۰۰ فعالیت می‌کند. در این دوربین برای کاربر یک نمایشگر ۳٫۰ اینچی طراحی شده است که عکاس از طریق آن می‌تواند برای گرفتن عکس، یک چرخش در محدوده ۱۸۰ درجه‌ای داشته باشد. همچنین اگر عکاس ترجیح می‌دهد از راه دور عکسبرداری کند، Wi-Fi، بلوتوث و NFC نیز برای او وجود دارد.

دوربین جدید Canon EOS M100 در رنگ‌های سفید و مشکی و با قیمت ۵۷۰ پوند / ۶۰۰ دلار (به همراه لنز ۴۵-۱۵ میلی‌متر) در دسترس است. این قیمت برای لنز ۴۵-۱۵ و ۲۰۰- ۵۵ میلی‌متر به ۷۷۰ پوند / ۹۵۰ دلار می‌رسد.

در آخر هم باید گفت که دوربین کانن EOS M100 در ماه اکتبر (مهر ماه) روانه بازار فروش خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دو × سه =