ایسوس روتر گیمینگ و دو بانده RT-AC86U را معرفی و عرضه کرد

0

ایسوس برخی از بهترین روترها را می‌سازد. این صحبت نشات گرفته از دو روتری است که در گذشته لیست بهترین روترهای بررسی شده حاضر بوده‌اند. با توجه به این نکته، می‌پردازیم به روتر جدید ایسوس با عنوان RT-AC86U که برای گیمرها عرضه شده است.

روتر RT-AC86U ایسوس یک روتر دو بانده است که توانایی آن را دارد تا ترافیک اینترنت را برای بازی‌های آنلاین اولویت بندی کند. این مهم از طریق کنترل‌های QoS و Accelerator اتفاق می‌افتد. کنترل‌های داخلی QoS ترافیک اینترنت بازی آنلاین را بر فعالیت‌های آنلاین دیگر در اولویت قرار می‌دهد. Accelerator بازی را از طریق سرور شبکه خصوصی (GPN) WTFast’s Gamers به کاربر ارئه می‌دهد. این نرم افزار اختصاصی برای ارسال اطلاعات بازی، از بیش از ۱۰۰ سرور برای کاهش پینگ استفاده می‌کند. باید گفت در واقع این روتر برای اجرای بی وقفه بازی‌های آنلاین با رزولوشن ۴K طراحی گردیده است.

فراتر از ویژگی‌های بازی، RT-AC86U یک روتر دو بانده ۸۰۲٫۱۱ac MU-MIMO است که توسط یک پردازنده دو هسته‌ای ۱٫۸ گیگاهرتزی ۳۲ بیتی طراحی شده است. از لحاظ تئوری، روتر مذکور می‌تواند داده‌ها را تا ۲۱۶۷ مگابیت بر ثانیه در باند ۵ گیگاهرتز و تا ۷۵۰ مگابیت در ثانیه در باند ۲٫۴ گیگاهرتزی عرضه کند. اما نکته‌ای که در این بین وجود دارد این است که سرعت واقعی اینترنت در جهان هم اکنون کمتر از این سرعت‌هایی است که ایسوس برای تبلیغات این روتر خود ذکر کرده است.

روتر جدید RT-AC86U ایسوس توسط یک آنتن داخلی ۳dBi و سه آنتن خارجی طراحی شده است.

در این روتر شما چهار پورت LAN GbE برای اتصالات سیمی پیدا خواهید کرد. RT-86U همچنین دارای یک پورت USB 3.0 و پورت USB 2.0 برای اتصال به دستگاه‌های خارجی برای به اشتراک گذاشتن در سراسر شبکه خود، از جمله چاپگر قدیمی است که از بی سیم و یا درایو ذخیره سازی پشتیبانی نمی‌کند.

در نهایت باید گفت که طبق اظهارات Asus این روتر دارنده برچسب قیمتی ۱۹۹ دلاری است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 × 1 =