آیفون۸ در تاریخ ۱۲ سپتامبر رسما رونمایی خواهد شد

0

بسیاری از علاقمندان به اپل منتظر ورود آیفون ۸، گل سر سبد این شرکت آمریکایی در دهمین سالگرد تولید آیفون هستند. تاکنون از تاریخ‌های متفاوتی برای معرفی این محصول صحبت شده است اما امروز و بنابر گزارش وال استریت ژورنال، گوشی هوشمند آیفون ۸ در تاریخ ۱۲ سپتامبر رسما پرده برداری خواهد شد.

عنوان شده است که اپل قصد دارد این گوشی را طی مراسمی در پردیس جدید خود که در حال ساخت است، معرفی کند اما با توجه به اینکه این ساختمان جدید و مدرن اپل هنوز تکمیل نشده است، اپل نمی‌تواند این مراسم را آنجا برگزار کند و به احتمال فراوان مراسم رونمایی از آیفون ۸ همانند دو سال گذشته در سالن کنفرانس شهری بیل گراهام در سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد.

این اطلاعات را افرادی فاش ساخته‌اند که قرار است در مراسم معرفی آیفون ۸ سخنرانی کنند. بنابراین باید به زودی منتظر ارسال دعوتنامه‌های اپل برای اهالی رسانه بود. تاریخ ۱۲ سپتامبر یک بار دیگر در تقویم اپل قرار گرفته است. چراکه در گذشته هم اپل در ۱۲ سپتامبر سال ۲۰۱۲ آیفون ۵ را معرفی کرده بود و حالا بعد از ۵ سال و در همان تاریخ می خواهد آیفون ۸ را معرفی کند.

جدای از گل سر سبد خاص اپل، دو گوشی آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس نیز در این مراسم رونمایی خواهند شد. البته گفته شده است که سری سوم ساعت هوشمند اپل و Apple TV نیز در این مراسم به عموم معرفی می‌شوند.

با توجه به پیشرفت‌های گذشته شرکت، احتمالا انتظار می‌رود آیفون‌های جدید در روز جمعه، ۲۲ سپتامبر، در دسترس قرار بگیرند، با پیش سفارشاتی که دقیقا یک هفته قبل از آن آغاز خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

18 + 5 =