چری تیزرهای شاسی‌بلند جدیدش که در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی می‌کند را منتشر نمود

0

چری، نامی آشنا برای ما ایرانی‌ها. از چند سال پیش و در دوران اوج تحریم‌ها که بیشتر خودروسازان اروپایی و حتی آسیایی از ایران رفته بودند و ارز هم با افزایش چند برابری از قدرت خرید مردم کاسته بود، با خودروهای بی کیفیت، اما ارزان قیمتش وراد بازار شد و کم کم جای پایی برای خود دست و پا کرد. آنقدر در این چند سال این شرکت پیشرفت کرد که حالا خبر رسیده قصد دارد به تدریج خودروهایش را به اروپا صادر کند. گواه این موضوع هم تیزرهایی است که این شرکت از شاسی بلند جدیدش منتشر کرده است. تیزرهایی که خبر داده‌اند قرار است این شرکت چینی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت که خودروسازان بزرگ و معتبر جهان در آن خودنمایی می‌کنند، عرض اندام کند.

چری نامی برای این خودرو فعلا انتخاب نکرده است و بهتر است بگوییم هنوز نامش را اعلام ننموده است اما یک شعار فلسفی برای آن برگزیده است که آن شعار این است: “زندگی در حرکت – Life In Motion”

تیزرها نشان می‌دهند شاسی بلند جدید چری یک خودروی غول پیکر خواهد بود. چرخ‌های بزرگ نیز در آن به کار رفته است تا این درشت اندام را جا به جا کند. در مجموع ما با یک خودروی عضلنی طرف هستیم.

تصویری هم از درون خودرو منتشر شده که البته درون خودرو را بصورت ناقص نشان می‌دهد اما همین تصویر نشان می‌دهد در وسط کنسول این SUV یک مانیتور لمسی جای گرفته است. اطلاعات ما به همین جا خلاصه می‌شود و باقی جزئیات این خودرو می‌ماند برای نمایشگاه فرانکفورت و در ۱۲ سپتامبر.

شایان ذکر است که چری تا دو یا سه سال آینده خودروهای خود را روانه بازار اروپا نخواهد کرد و مطمئنا هنوز آزمون و خطاهای زیادی مانده تا این شرکت بلیط بازار اروپا را بدست آورد. آزمون و خطاهایی که مطمئنا بازار ایران جور آن را خواهد کشید.

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

20 + دوازده =