مانیتورهای گیمینگ و منحنی AOC با زمان پاسخگویی ۰٫۵ میلی ثانیه در راه هستند

0

بسیاری از خریداران مانیتور گله می‌کنند که زمان پاسخ ۱میلی ثانیه برای یک نمایشگر بسیار کند است به همین جهت کمپانی AOC اعلام کرده است که به زودی مانیتورهایی را عرضه می‌کند که زمان پاسخگویی آنها تنها ۰٫۵ میلی ثانیه است. مانیتورهایی که گفته شد شامل دو مانیتور ۲۷ اینچی است که هر دو مانیتور نمایشگر منحنی دارند و هر دو دارای زمان پاسخگویی ۰٫۵ میلی ثانیه می‌باشند.

زمان پاسخگویی در واقع زمانی است که یک پیکسل نیاز دارد تا از تاریک‌ترین حالت خود به روشن‌ترین حالت خود برسد که در این حال تمام رنگها را در خود خواهد داشت. این ویژگی بیشتر خود را در فیلم‌های اکشن و بازی‌ها نشان می‌دهد.

دو مانیتور جدید AOC که AG273QCX و AG273QCG نام دارند بخشی از سری ۳ Agon کمپانی AOC هستند. نمایشگر AG273QCX دارای یک پنل TN با پشتیبانی از HDR است که یکی از رنگارنگ‌ترین و پر جنب و جوش ترین TN را ارائه می‌دهد. عنوان شده کیفیت تصویر این مانیتور از کیفیت مانیتوری با پنل IPS بیشتر است.

علاوه بر زمان پاسخ سریع و پشتیبانی از تکنولوژی HDR، مانیتور AG273QCX دارای وضوح تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسلی است و نرخ بروزرسانی تصاویر این مانیتور نیز ۱۴۴ هرتزی می‌باشد و استاندارد FreeSync 2 کمپانی AMD را ساپورت می‌کند. ماینتور مذکور در ماه آپریل سال ۲۰۱۸ و با قیمت ۵۹۹ یورو عرضه می‌شود.

به همین ترتیب، نمایشگر AG273QCG دارای رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسلی و زمان پاسخ ۰٫۵ms است، اما با نرخ نرخ بروزرسانی تصاویر ۱۶۵ هرتزی و پشتیبانی از G-Sync. این یکی هم در ماه می سال آینده و با همان قیمت ۵۹۹ یورو در دسترس خواهد بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 × سه =