هواوی نخستین تصویر رسمی میت۱۰ را با هشتگ “بهتر از گلکسی” منتشر کرد

0

روز گذشته بود که خبری در مورد پرچمدار جدید هواوی منتشر شد. منظورمان میت ۱۰ است که روز گذشته عنوان شد در دو نسخه عرضه خواهد شد. نسخه اول یعنی میت ۱۰ که بصورت معمولی و همانند نسخه پیشین یعنی میت ۹ طراحی شده است و میت ۱۰ پرو که با طراحی جدید و به روز روانه بازار فروش خواهد شد. امروز هواوی هم دست به کار شده است و تصویر رسمی میت ۱۰ را منتشر کرده است. این تصویر نمای پشت چند پرچمدار هواوی را به نمایش می‌کشد.

تصویر مذکور میت ۱۰ را در کنار گوشی‌هایی همچون پی ۹، میت ۹، پی ۱۰ نشان میدهد که در بالای هر کدام از این گوشی‌ها تاریخ رونمایی از آنها درج شده است و در بالای میت ۱۰ هم همان تاریخی که در گذشته زیاد شنیده بودیم یعنی ۱۶ اکتبر دیده می‌شود. این تصویر یک چیز دیگر را نیز برای ما قطعی می‌سازد و آن دوربین دوگانه است که این بار بصورت عمودی در Mate 10 جای گرفته است.

اما نکته مهمی که در این تصویر خودنمایی می‌کند و عملا مربوط به رونمایی فبلت گلکسی نوت ۸ است، درج هشتگی تند و تیز علیه این پرچمدار جدید سامسونگ است که این هشتگ چنین مضمونی دارد: “بهتر از گلکسی – #beyondthegalaxy”.

با همه این حال هنوز دو ماهی به معرفی میت ۱۰ مانده است و مطمئنا با خبرهای جدیدی که به بیرون درز می‌کند، ما می‌توانیم بفهمیم چگونه میت ۱۰ می‌تواند بهتر از گلکسی باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هفده + هشت =