پیکسل۲ و پیکسل XL2 در ۱۳ مهر و با اسنپدراگون ۸۳۶ رونمایی می‌شوند

0

تاکنون ما تصاویر و خبرهای گوناگونی در مورد سری پیکسل ۲ گوگل شنیده‌ایم. امروز هم در همین راستا خبرهای جدیدی منتشر شده است که به نظر می‌رسد این خبرها بیشتر به واقعیت نزدیک باشد چراکه از سوی معروفترین و مورد اعتمادترین افشاکننده اسرار دیوایس‌های الکترونیکی یعنی ایوان بلاس منتشر شده است.

ایوان بلاس در ابتدا شاره می‌کند که سری پیکسل ۲ در دقیقا ۱ سال و ۱ روز بعد از معرفی گوگل پیکسل و پیکسل ایکس ال رونمایی می‌شود. سری گوگل پیکسل در ۴ اکتبر سال ۲۰۱۶ رونمایی شده بود و حالا ایوان بلاس از تاریخ ۵ اکتبر (پنجشنبه ۱۳ مهر ماه ۹۶) برای معرفی گوگل پیکسل ۲ و گوگل پیکسل ایکس ال ۲ نام برده است.

دومین مطلبی که ایوان بلاس روی آن اشاره داشته پردازنده این دستگاه‌ها می‌باشد. بر همین اساس سری پیکسل ۲ نه از اسنپدراگون ۸۳۵ بلکه از نسخه قدرتمندتر این پردازنده که البته فعلا رونمایی نشده است و احتمال می‌رود همزمان با پیکسل ۲ رونمایی شود یعنی پردازنده اسنپدراگون ۸۳۶ بهره ببرد.

همانطور که شما ممکن است قبلا شنیده باشید، گوشی ۵٫۰ اینچی Pixel 2 به احتمال زیاد توسط HTC تولید می‌شود، در حالی که گوشی ۶٫۰ اینچی Pixel XL 2 به ظاهر توسط LG ساخته خواهد شده. این مسئله به نظر می‌رسد تفاوت‌های مختلفی را به ارمغان بیاورد (با این حال نه چندان متفاوت). به احتمال فراوان پیکسل ۲ شبیه به پیکسل ۱ باشد اما پیکسل ایکس ال ۲ به ال جی جی ۶ شباهت داشته باشد و عملا با کمترین درصد حاشیه و نسبت ابعادی ۹ به ۱۸ طراحی شود.

در آخر هم باید بگوییم که گوگل پیکسل ۲ و پیکسل XL 2 قطعا اولین گوشی‌های هوشمندی در جهان خواهند بود که اندروید ۸٫۰ اوریو را در همان ابتدا اجرا خواهند کرد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هفت + 8 =