نسخه بتا بازی Call of Duty: WWII برای کامپیوترها نیز عرضه می‌شود

0

بازی Call of Duty: WWII در ماه نوامبر عرضه خواهد شد و قبل از عرضه نهایی نسخه بتا برای پلتفرم‌های گوناگون عرضه خواهد شد. نسخه بتا این بازی در ۲۵ تا ۲۸ آگوست برای پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود و سپس در ۱ تا ۴ سپتامبر برای ایکس باکس وان توزیع خواهد گشت. با این حال هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه نسخه بتا برای کامپیوترهای شخصی نشده است.

این مسئله موجی از نا امیدی را در بین پلیرهای کامپیوترهای شخصی به وجود آورده است. به خصوص از آنجایی که بعضی از سایت‌ها گزارش کرده‌اند که بتا به طور کامل برای کامپیوتر عرضه نخواهد شد. این همان چیزی است که برای بازی سال گذشته ندای وظیفه یعنی Call of Duty: Infinite Warfare اتفاق افتاد.

بخوانید

 

اما مایک کاندری، یکی از بنیانگذاران بازی Sledgehammer Games، در یک گپ بسیار کوتاه در Reddit گفت که این اتفاق خواهد افتاد. در پاسخ به اینکه نسخه بتا بازی مذکور برای کامپیوترها عرضه می‌گردد یا نه در جمله‌ای کوتاه نوشته است که “بله می‌آید”.

با همه این حال تا چه حد می‌تواند صحبت این شخص به حقیقت نزدیک باشد مشخص نیست و اگر هم صحبت‌های این شخص صحیح باشد تاریخی برای عرضه نسخه بتا بازی Call of Duty: WWII مشخص نشده است.

با همه این حال اگر خبری باشد، اطلاع رسانی می‌کنیم.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

چهار + نه =