آیفون۸ با رم ۳ گیگابایتی و حافظه‌های ۶۴، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی عرضه می‌گردد

0

کم کم باید خود را آماده شنیدن جزئیات بیشتر از آیفون ۸ کنیم. پرچمداری که قرار است در جشن دهمین سالگرد تولید آیفون روانه بازار فروش شود و تاکنون در تمامی اخبار شنیده شده بود که با امکانات بسیار بالایی نیز پا به میدان رقابت با دیگر موبایل‌های بازار خواهد گذاشت. امروز جزئیاتی در مورد حافظه ذخیره سازی داخلی آیفون ۸ توسط یک منبع چینی منتشر شده است.

این منبع چینی اظهار داشته است که آیفون ۸ در سه گزینه ذخیره سازی، مدل پایه ۶۴ گیگابایتی، مدل متوسط ۲۵۶ گیگابایتی و مدل نهایی ۵۱۲ گیگابایتی عرضه خواهد شد. هر سه گزینه حافظه داخلی با رم ۳ گیابایتی همراه خواهند بود و از تراشه پرقدرت A11 فیوژن اپل نیز بهره خواهند گرفت.

این گزینه‌های ذخیره سازی نسبت به آیفون ۷ که با سه گزینه ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه شده است، به دو برابر افزایش پیدا کرده است.

این منبع چینی در ادامه گزارش خود یک عکس از حافظه ۶۴ گیگابایتی آیفون ۸ که توسط کمپانی سن دیسک ساخته شده است را منتشر کرده و ابراز داشته حافظه ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی گوشی مذکور توسط کمپانی سن دیسک و توشیبا ساخته خواهد شد و گزینه حافظه ۵۱۲ گیگابایتی توسط سامسونگ تامین می‌گردد.

بیشتر خبرهایی که ما شنیده بودیم در حوزه طراحی و نمایشگر آیفون ۸ و مواردی همچون نحوه قرارگیری یا حذف اسکنر اثر انگشت و اسکنر سه بعدی تشخیص چهره گوشی اپل بوده است و تاکنون خبری در این رابطه نشنیده بودیم. البته باید بگوییم در مقطعی شنیده شد آیفون ۸ در گزینه حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی قیمتی معادل ۱۲۰۰ دلار را تجربه خواهد کرد و حالا سوال پیش می آید آیفون ۸ با گزینه ۵۱۲ گیگابایتی چه قیمتی را تجربه می‌کند؟

با همه این حال، موارد بالا تایید شده نیست و ممکن است تا روز رونمایی آیفون ۸ دچار تغییرات شود. اگرچه که از نظر تجربه ما امکان این مسئله بسیار کم است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × چهار =