ال‌جی: گوشی وی۳۰ دارای دوربین دوگانه ۱۳ و ۱۶ مگاپیکسلی است

0

اسمارتفون ال جی وی ۳۰ قرار است در ۳۱ آگوست و در نمایشگاه IFA 2017 برلین رسما از سوی ال جی پرده برداری شود. در حال حاضر کمپانی ال جی برخی از ویژگی‌های این پرچمدار خود را پیش از معرفی رسمی اعلام کرده است. کاری که ال جی هر دوره قبل از معرفی پرچمداران خود به آن مبادرت می‌ورزد. این اطلاعات امروز به دوربین V30 ختم می‌شود.

بنابر اعلامیه مطبوعاتی LG، دوربین ال جی وی ۳۰ همانند دوربین پرچمداران قبلی این شرکت دوگانه خواهد بود. این دوربین دوگانه از دو لنز با رزولوشن ۱۳ و ۱۶ مگاپیکسلی بهره می‌برد که دیافراگم این دوربین f / 1.6 می‌باشد. برای نخستین بار در جهان است یک گوشی با دیافراگم گسترده f / 1.6 عرضه خواهد شد. این مسئله سبب می‌گردد تا وی ۳۰ عکس‌های واضح‌تری را در شرایط کم نور فراهم کند.

در ادامه اعلامیه مطبوعاتی LG آمده است که ماژول دوربین این دستگاه ۳۰ درصد کوچکتر شده است. این امر به LG اجازه می‌دهد تا تکنولوژی‌های بیشتری را در کنار دوربین این موبایل به کار گیرد بدون اینکه فضای بیشتری را اشغال کند. همچنین این بدان معنی است که LG می‌تواند یک باتری بزرگتر را در درون دستگاه قرار دهد. همچنین دوربین V30 از ویژگی ضد لرزش و فوکوس خودکار لیزری پشتیبانی می‌کند.

ال جی همیشه در دوربین گوشی‌های خود نوآوری‌های زیادی را ارئه داده است و این مسئله یکی از نقاط قوت پرچمداران این شرکت محسوب می‌شود. به عنوان مثال ال جی نخستین شرکتی در دنیا بود که به پرچمدار سال ۲۰۱۵ خود یعنی G4 فوکوس خودکار لیزری را اضافه نمود.

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

12 − 2 =