نخستین تصویر زنده از آیفون۸ منتشر شد/ اسکنر اثر انگشت حذف نشده است

0

اپل هنوز تاریخ دقیقی از رونمایی از پرچمدار ویژه سال ۲۰۱۷ خود یعنی آیفون ۸ اعلام نکرده است اما این به منزله پایان گمانه‌زنی‌ها و انتشار انواع و اقسام اخبار و شایعات پیرامون این دیوایس آینده اپل نیست. امروز اما برای نخستین بار یک تصویر واقعی و زنده از آیفون ۸ منتشر شده است. این تصویر آیفون ۸ را درون کارتنی نشان می‌دهد که روی کارتن نام سازنده آیفون‌های اپل یعنی فاکسکان (Foxconn) درج شده است و اینطور به نظر می‌آید که قرار است به یک جای دیگه‌ای حمل شود.

این تصویر در واقع پنل پشتی آیفون ۸ را آن هم بصورت مبهم و تار به نمایش می‌کشد اما می‌توان از روی همین تصویر تار هم به مسئل جالب و کلیدی پی برد.

اول اینکه وجود دوربین دوگانه عمودی در سمت چپ و بالای گوشی قطعی شده است که این مسئله این بار دقیقا برعکس آیفون ۷ پلاس است که از دوربین دوگانه افقی بهره می‌برد.

اما نکته دوم که بسیار هم مهم است وجود یک اسکنر اثر انگشت در پایین لوگوی اپل است که تمام شایعاتی که عنوان داشته بودند این سنسور از این موبایل حذف خواهد شد، به زیر نمایشگر هدایت خواهد شد، در دکمه پاور جای خواهد گرفت و امثال اینها را رد می‌کند.

با همه این حال باید صبر کرد و دید در نهایت آیفون ۸ که قرار است در جشن سالگرد ۱۰ سالگی تولید آیفون وارد بازار شود، چه در چنته خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 × 2 =