نحوه ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده در تلگرام چگونه است؟

0

پیام رسان تلگرام در آخرین بروز رسانی خود (تلگرام ۴٫۲)، ویژگی های جدیدی از جمله ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده را به خود اضافه کرده است. اما برای برخی از کاربران سوال وجود دارد که این ویژگی چه کاربردی دارد و چگونه می توان از آن استفاده کرد.

پیش از اضافه شدن قابلیت ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده به چت های عادی تلگرام، این ویژگی و قابلیت های دیگر مانند ارسال پیام ناپدید شونده در حالت Secret chat وجود داشت و دارد.

قابلیت ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند برای تصاویر و ویدئوهای خود زمان مشخص کنند تا پس از گذشت آن زمان معین، تصاویر و ویدئوها به صورت خودکار حذف شود. حال تلگرام سعی داشته تا با اضافه کردن این قابلیت در چت های معمولی، امنیت کاربران را افزایش دهد و کابران نیز با استفاده از قابلیت  ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده نگرانی کمتری در ذخیره کردن بدون اجازه عکس‌های خصوصی خود خواهند داشت.

 

ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده در تلگرام

 

  •  ابتدا در محیط چت، آیکن گیره را لمس کنید.
  • سپس بر روی آیکن گالری (Gallery) تپ کنید.
  • عکس، ویدیو و یا گیف مورد نظر خود را در گالری انتخاب کنید.
  • آیکن تایمر که در زیر صفحه قرار گرفته را لمس کنید.
  • زمان مورد نظر خود را از ۱ ثانیه تا ۱ دقیقه انتخاب کنید
  • پس از انتخاب زمان مد نظر، گزینه Done را لمس و در نهایت روی دکمه ارسال تپ کنید.

 

 نکته ۱ : پس از ارسال عکس شما با آیکن آتش و مدت زمان تعیین شده ارسال و نمایش داده میشود که پس از مشاهده شخص مقابل در طی زمان مورد نظر از چت پاک خواهد شد.

 

نکته ۲:  در صورتی که شخص مقابل از پیام شما اسکرین شات بگیرید به شما اطلاع داده میشود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید