برخی جزئیات آنر نوت۹ هواوی منتشر شد؛ پردازنده کیرین ۹۶۵ و رم ۶ گیگابایتی

0

آنگونه که مشخص است، هواوی برای سال ۲۰۱۷ یک فبلت فوق‌العاده را در نظر گرفته است. این فبلت که آنر نوت ۹ نام دارد و قرار است جانشین نسخه ۸ این دستگاه شود، از نمایشگری بدون حاشیه و منحنی در کناره‌ها بهره می‌برد ولی کمی حاشیه در بالا و پایین دستگاه وجود خواهد داشت. امروز اما یک منبع کمی جزئیات این دستگاه را آشکار ساخته است.

جزئیاتی فنی که از این دستگاه مشخص شده است، شامل رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی است و صد البته یک پردازنده پرقدرت کیرین ۹۶۵٫ باید گفت تاکنون پردازنده کیرین ۹۶۵ معرفی نشده است و جزئیاتی هم از آن منتشر نشده است ولی احتمال می‌رود این پردازنده به همراه آنر نوت ۹ رونمایی شود. تاکنون گفته شده بود که این دیوایس به پردازنده کیرین ۹۶۰ مجهز خواهد شد.

دوربین دستگاه دوگانه و با رزولوشن‌های ۱۲ مگاپیکسلی می‌باشد که البته در این بخش هم دوربین دوگانه با رزولوشن ۱۳ مگاپیکسلی به گوش خورده بود. سخت افزار قدرتمند این دستگاه با باتری بزرگ ۴۶۰۰ میلی‌آمپری راه اندازی می‌شود.

با اینکه از زمان رونمایی جزئیاتی منتشر نشده است اما گمانه زنی‌ها حکایت از رونمایی این فبلت در ماه سپتامبر سال جاری میلادی دارند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

7 − 2 =