بروزرسانی OxygenOS 4.6 جهت بهبود عمر باتری برای وان‌پلاس۵ عرضه خواهد شد

0

کمپانی وان پلاس در ماه گذشته از پرچمدار سال ۲۰۱۷ خود با عنوان OnePlus 5 پرده برداشت. از آن زمان، این شرکت چینی تعدادی از بروز رسانی‌ها را برای این محصول پرچمدار خود عرضه نموده است. یک گزارش جدید نشان می‌دهد که OnePlus 5 به زودی یک بروزرسانی بزرگ را دریافت می‌کند. این بروز رسانی به عنوان نسخه نرم افزاری OxygenOS 4.6 عرضه خواهد شد.

به گفته منابع ناشناس کمپانی وان پلاس در حال کار بر روی رابط کاربری OxygenOS 4.6 برای عرضه برای وان پلاس ۵ است. این آپدیت سبب می‌شود تا تغییراتی در مصرف باتری این گل سرسبد وان پلاس ایجاد شود. این کار با ایجاد تغییر در قسمت سیتم عامل انجام می شود که ارتباط بین اجزای مختلف تلفن را مدیریت می‌کند، که به عنوان هسته شناخته می شود.

هنگامی که فناوری زمانبندی انرژی (EAS) توسط این بروزرسانی در هسته گوشی وارد شود، عمر باتری افزایش می‌یابد. EAS در گوشی‌های Pixel و Pixel XL گوگل به کار گرفته شده است.

زمانی که OnePlus 5 تکنولوژی EAS را دریافت کند، بهتر می‌تواند هسته پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ را مدیریت کند و در نتیجه منابع را برای هر کار به طور موثرتری توزیع نماید. آخرین بروز رسانی دریافت شده توسط OnePlus 5 باعث رفع مشکل تماس با پلیس (۹۱۱) شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دو + هفده =