نوکیا۸ با قیمت ۵۲۰ یورویی عرضه خواهد شد

0

چند هفته‌ای است که شایعات حول پرچمدار جدید نوکیا یعنی نوکیا ۸ فراوان شنیده می‌شود. در جدیدترین این شایعات عنوان شده است که این گوشی قیمتی کمتر از ۶۰۰ یورو خواهد داشت.

نوکیا ۸ که قرار است در ۱۶ آگوست و طی یک رویداد ویژه (احتمالا در لندن) رونمایی شود، مطمئنا قیمتی کمتر از دیگر پرچمداران بازار همانند گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، یو ۱۱ اچ تی سی و جی ۶ ال جی خواهد داشت. در اولین گزارش‌ها قیمت ۶۰۰ یورو را برای این گوشی در اروپا و احتمالا ۶۰۰ دلار برای سایر نقاط جهان در نظر گرفته شده بود اما امروز و با توجه به لیست اپراتور موبایلی Vodafone رومانی، قیمت این دستگاه ۵۱۷٫۴۲ یورو تعیین شده است.

سیاست‌های قیمت گذاری گوشی در رومانی مشابه اروپای غربی است و باید گفت این موبایل در سایر کشورهای اروپایی نظیر آلمان، ایتالیا و اسپانیا نیز در محدوده قیمتی ۵۲۰ یورویی دیده خواهد شد. همچنین ما باید بگوییم خریداران در سایر نقاط جهان هم احتمالا این گوشی را با قیمت ۵۲۰ دلاری دریافت خواهند کرد.

با این که نمی‌توان به طور قاطع گفت که قیمت نوکیا ۸ حدود ۵۲۰ دلار خواهد بود اما اگر نوکیا ۸ چنین قیمتی داشته باشد، می‌تواند به فروش بالای خود بسیار امیدوار باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

17 + 19 =