یو۱۱ اچ‌تی‌سی به بلوتوث ورژن ۵٫۰ آپدیت می‌شود

0

یو۱۱ اچ‌تی‌سی به بلوتوث ورژن ۵٫۰ آپدیت می‌شود. این خبری است که امروز منتشر شده است و نوید آن را می‌دهد دارندگان این گوشی به زودی می‌توانند نسخه بلوتوث خود را ارتقا دهند. این گوشی در حال حاضر از بلوتوث ورژن ۴٫۲ استفاده می‌کند و شرکت HTC به دلایلی نتوانست در در هنگام رونمایی این گوشی را با بلوتوث نسخه ۵٫۰ عرضه کند.

حالا HTC تصمیم گرفته است در آینده‌ای نزدیک بلوتوث ورژن ۵٫۰ را بصورت یک آپدیت نرم افزاری برای یو ۱۱ عرضه کند. براساس گزارش FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده)، HTC قصد دارد “بدون نیاز به تغییر سخت افزار، بلوتوث ورژن ۵٫۰ را با آپدیت نرم افزاری برای این گوشی فعال کند.”

HTC U11 سومین گوشی هوشمند است که بعد از گلکسی S8 و S8 Plus از بلوتوث نسخه ۵٫۰ بهره می‌برد. با استفاده از بلوتوث ۵٫۰، گوشی پرچمدار اچ‌تی‌سی می‌تواند در فاصله‌ای دورتر، حجم بیشتری اطلاعات را انتقال دهد اما از شارژ باتری کمتری استفاده کند.

متاسفانه، مشخص نیست که این به روز رسانی جدید دقیقا چه زمانی منتشر خواهد شد، اما اگر شما دارای HTC U11 هستید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که گوشی شما به بلوتوث ورژن ۵٫۰ آپدیت خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دوازده − یازده =