طراحی داخلی تسلا مدل ۳ شبیه به هیچ خودرویی نیست

0

تسلا در نهایت ۳۰ دستگاه از مدل ۳ را شب گذشته تحویل خریدارانش داد و در حال حاضر هم تولید انبوه این خودرو در مجموعه تسلا شروع شده است. نکته‌ای که در این بین خریداران با آن مواجه شده‌اند شبیه نبودن طراحی داخلی این خودرو به هیچ خودروی حال حاضر جهان است. در این خودرو راننده با یک نمایشگر ۱۵ اینچی بدون حاشیه و تمام صفحه که بر روی داشبورد خودرو نصب شده است، روبرو می‌شود و بقیه چیزهایی که در مقابل راننده قرار دارد تنها شامل یک داشبورد صاف و شیشه جلو پنجره است.

مدیرعامل تسلا یعنی الون ماسک از همان ابتدای سال گذشته متذکر شده بود که طراحی داخلی این نسخه از مدل ۳ به عنوان نمونه اولیه اسپارتان خواهد بود. وی با اعتماد به نفس فراوان اعلام داشته است که مردم این سبک طراحی خودرو را دوست دارند!

با توجه به برنامه رسمی ماسک برای ساخت خودروهای تسلا به صورت خودکار، شگفت آور نیست که او تمایل دارد درون خودرو را از هر چیزی که در سایر خودروها به صورت معمول دیده شده است، پاکسازی کند. همچنین ماسک گفته است که خریداران نیازی به نگاه کردن به ابزار معمول در دیگر خودروها ندارند. وی افزود که در نهایت مردم می‌توانند “تماشای فیلم، صحبت کردن با دوستان و … را در این مدل از تسلا تجربه کنند.

الون ماسک البته اشاره نکرد که سیستم خودران و هوشمند این خودرو در چه هنگام بصورت کامل فعال خواهد شد اما چیزی که آشکار است این است که راه درازی در پیش است. تسلا فعلا مشغول تولید انبوه مدل ۳ می‌باشد تا بتواند صدها هزار پیش خریدکننده این خودرو را ساپورت کند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

نه − 7 =