ایپسر هارد اکسترنال جدید با استاندارد نظامی معرفی کرد

0

برای افرادی که دائماً در حال جابه‌جایی هارد اکسترنال خود هستند، بسیار مهم است که یک هارد اکسترنال محکم برای حفظ اطلاعات خود از ضربه‌های خارجی داشته باشند چراکه لحظات ارزشمند دیگر تکرار نمی‌شوند.

به عنوان نو آور اختصاصی در زمینه حافظه شرکت اپیسرهارد اکسترنال AC۶۳۰ با USB۳.۱ نسل اول و استاندارد درجه نظامی را برای جلوگیری از صدمات ناشی از عوامل خارجی معرفی کرد.

قاب ساخته شده از جنس لاستیک، این محصول را در برابر ضربه مقاوم می‌کند، AC۶۳۰ دارای تست سقوط از ارتفاع مطابق با استاندارد ارتش آمریکا و استاندارد IP۵۵ برای عملکرد ضد آب و ضد ضربه است. این محصول در دو ظرفیت ۱TB و ۲TB ارائه شده، علاوه براین طراحی منحصر به فرد برای همراه داشتن کابل در جابه‌جایی‌های روزمره از گم شدن کابل جلوگیری می‌کند.

محافظت سه‌گانه: ضدضربه، ضد آب و ضد گرد و غبار

زمانی که اتفاقی مانند ضربه خوردن، درون آب افتادن و یا در معرض گرد و غبار قرار گرفتن برای هارد اکسترنال می‌افتد امکان از بین رفتن فایل‌های شما قطعی است. جدیدترین هارد اکسترنال دارای درجه نظامی ضد ضربه اپیسر برای مقابله با شرایط سخت ساخته شده. AC۶۳۰ دارای تست سقوط از ارتفاع مطابق با استاندارد MIL-STD-۸۱۰G ۵۱۶.۶روش IVاست یعنی اگر این محصول از ارتفاع ۱.۲۲ متر بیافتاد اتفاقی برای داده‌های شما نمی‌افتد. این هارد اکسترنال دارای استاندارد IP۵۵ است و تضمین حفاظت از اطلاعات در برابر گرد و غبار و آب را به شما می‌دهد.

ساختار لاستیکی ویژه برای شوک‌های خارجی

AC۶۳۰ با یک قاب لاستیکی یکدست همراه شده که که محافظی تقویت شده برای گوشه‌ها و دو طرف هارد است. این ساختار به عنوان یک زیرسازی قوی برای آسیب‌های خارجی است که حافظه دستگاه شما را در هر شرایط حفظ می‌کند.

طراحی کابل قابل حمل و سرعت انتقال بالا

ظاهر اسپرت AC۶۳۰ با رنگ‌های روشن طراحی شده، یک نوار محافظ نارنجی رنگ که چهار طرف هارد مشکی را پوش می‌دهد ترکیب رنگی زیبایی را ایجاد کرده. طراحی متفکرانه‌ای برای حمل آسان کابل این هارد شده که در صورت عدم نیاز کابل به شکل منظمی روی خود دستگاه قرار می‌گیرد. علاوه بر این اینترفیس USB ۳.۱ نسل اول این هارد اکسترنال سرعت انتقال بالایی را برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

4 × 2 =