مقایسه تصویری اندازه آیفون۸ با آیفون۷ و ۷ پلاس،گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس، ال‌جی جی۶ و گوگل پیکسل

0

در دهمین سالگرد تولید آیفون قرار است اپل یک نسخه ویژه از آیفون را با نام احتمالی آیفون ۸ روانه بازار فروش کند. تاکنون نشت اطلاعات و تصاویر گوناگون حول این موبایل ویژه اپل بسیار بوده است. آن چیز که مشخص است ما با یک گوشی تمام صفحه که نمایشگری از نوع OLED دارد طرف هستیم که نسبت نمایشگر به بدنه آن حتی از گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس و همچنین ال جی جی ۶ بیشتر است. امروز می خواهیم مقایسه‌ای از نظر اندازه بین آیفون ۸ و سایر پرچمداران فعلی بازار داشته باشیم تا ببینیم چقدر تفاوت بین این گوشی و سایر پرچمدارن وجود دارد.

 

iPhone 8 vs iPhone 7 Plus

iPhone 7 | iPhone 8 | iPhone 7 Plus

 

همانگونه که مشاهده می‌کنید آیفون ۸ کمی از آیفون ۷ بزرگتر است اما از آیفون ۷ پلاس حدود ۱۵ میلی متر کوچکتر است. باید در نظر داشت که آیفون ۸ با نمایشگر ۵٫۸ اینچی (احتمالی) عرضه خواهد شد که از نمایشگر ۵٫۵ اینچی آیفون ۷ پلاس بزرگتر است اما اندازه آن بسیار کوچکتر از آیفون ۷ پلاس است که یک امتیاز فوق العاده برای آیفون ۸ محسوب می‌شود.

iPhone 8 vs Galaxy S8

  Galaxy S8 |iPhone 8 | Galaxy S8 Plus

در این تصویر هم دیده می‌شود با اینکه نمایشگر ۵٫۸ اینچی آیفون ۸ برابر با نمایشگر ۵٫۸ اینچی گلکسی اس ۸ است اما از نظر طولی کوچکتر از اس ۸ است اما از نظر عرضی کمی از اس ۸ بزرگتر است. میزان تفاوت آیفون ۸ با اس ۸ پلاس هم که در عکس به وضوح مشخص است. این عکس یک نکته دیگر هم دارد و آن بیشتر بودن نسبت نمایشگر به بدنه دستگاه است که در این ویژگی هم آیفون ۸ نمایشگر تمام صفحه‌تری را ارئه می‌دهد.

iPhone 8 vs Google Pixel vs LG G6

در این تصویر هم آیفون ۸ کوچکتر از ال جی جی ۶ و گوگل پیکسل دیده می‌شود. جی ۶ ال‌جی که تازه معرفی شده است نمایشگری ۵٫۷ اینچی دارد و پیکسل گوگل نمایشگری ۵٫۰ اینچی دارد اما آیفون ۸ با نمایشگر ۵٫۸ اینچی از هر دوی آنها کوچکتر است.

با همه این حال آنچه مشخص است که آیفون ۸ بسیار خوش دست‌تر از تمامی گوشی‌های حال حاضر جهان است اما باید دانست این خوش فرم و خوش دست بودن قیمت گزافی را برای آیفون ۸ رقم زده است تاجایی که شنیده شده است آیفون ۸ در مدل ۲۵۶ گیگابایتی قیمتی معادل ۱۲۰۰ دلار خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هفده − 11 =