نوکیا۲ با اندروید ۷٫۱٫۱ نوقا و اسنپدراگون ۲۱۰ در Geekbench رویت شد

0

نوکیا بعد از بازگشت خود تلاش فراوانی کرده است تا بتواند در بازار گوشی‌های میان رده و پایین رده حرفی برای گفتن داشته باشد. به عبارتی این شرکت سه گوشی جدیدی که تاکنون معرفی کرده همگی در فهرست گوشی‌های میان رده جای می‌گیرند و اکنون به نظر می‌رسد چهارمین گوشی میان رده نیز در راه است. امروز گوشی هوشمند نوکیا ۲ در بنچمارک Geekbench تحت آزمون قرار گرفته است و بر این اساس برخی جزئیات کلیدی آن فاش شده است.

جزئیات منتشره از سوی بنچمارک معتبر جیک‌بنچ شامل رم ۱ گیگابایتی (۸۹۱ مگابایتی درج شده است)، پردازنده چهار هسته‌ای اسنپدراگون ۲۱۰ یا شایدم اسنپدراگون ۲۱۲ (تفاوت ناچیز است) با فرکانس کاری ۱٫۲۷ گیگاهرتزی و سیستم‌عامل اندروید ۷٫۱٫۱ نوقا می‌باشد. این گوشی در آزمون تک هسته‌ای امتیاز ۴۲۲ را بدست آورده است و در آزمون چند هسته‌ای توانسته امتیاز ۱۱۴۶ را کسب نماید. در مورد حافظه داخلی صحبتی نشده است اما احتمالا حافظه داخلی ۸ گیگابایتی برای این موبایل در دسترس باشد.

در مورد قیمت هم می‌توان حدس زد نوکیا ۲ دارنده قیمتی در محدوده ۱۰۰ یورویی داشته باشد که کمتر از قیمت ۱۵۰ یورویی نوکیا ۳ و بیشتر از ۵۰ یورویی نوکیا ۳۳۱۰ مدرن شده می‌باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دو × 4 =