بی‌ام‌و از نسخه ویژه سری ۷ خود رونمایی کرد؛ عرضه محدود به ۲۰۰ دستگاه

0

بی‌ام‌و از نسخه چهل‌سالگی سری ۷ در تعداد محدود پیش از شروع نمایشگاه خودرویی سپتامبر در فرانک‌فورت رونمایی کرد. این خودرو به مناسبت چهل‌ سالگی این مدل و در تعداد محدود ساخته می‌شود تا نمادی برای جشن تولد سری ۷ باشد.

در نمای جلو خودروهای ۴۰ سالگی سری ۷، شاهد نوار نقره‌ای- یخی هستیم که معمولا بی ام‌و آن را در نسخه‌های ویژه و منحصر به فرد خود به کار می‌برد.

با توجه به رنگ انتخابی، نسخه‌های ۴۰ سالگی سری ۷ به بسته M ایرودینامیک مجهز شده و از سپرهای بازطراحی شده و جلوپنجره مشکی کلیه‌ای شکل بهره می‌برند.

جشن تولد چهل سالگی سری 7 با 200 نسخه متفاوت

خودرو همچنین به خطوطی مزین است که باعث ایجاد سایه- روشن روی بدنه اتومبیل می‌شود. چرخ‌های ۲۰ اینچی این بی‌ام‌و نیز از آلیاژهای شفاف، براق و سبک ساخته شده است. نشان‌های ویژه این مدل نیز روی بخش‌های ویژه کنار درب موتور یا ستون B خودرو دیده می‌شود.

چرم در فضای درونی خودرو به وفور به کار رفته است. ترکیب رنگ سفید و دودی یا سفید و مشکی به انتخاب مشتری صورت خواهد گرفت. صندلی‌های راحت خستگی سفرهای طولانی را برایتان کاهش داده و مجموعه‌های دیجیتالی ویژه‌ای برای سرنشینان به شکلی مجزا در نظر گرفته شده است.

جشن تولد چهل سالگی سری 7 با 200 نسخه متفاوت

فروش این نسخه‌های محدود از چهل سالگی سری ۷ از آگوست شروع می‌شود و مشتریان می‌توانند مدل‌هایی با فاصله محوری استاندارد یا کمی بیشتر از آن را انتخاب کنند.

قرار است تنها ۲۰۰ نسخه از این خودرو ساخته شود که با موتورهای ۶، ۸ و ۱۲ سیلندری سری ۷ ارائه خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دو × 4 =