باتری L شکل الجی در آیفون۹ به کار گرفته خواهد شد

0

شاید عجیب به نظر برسد که هنوز آیفون ۸ رنگ رونمایی را به خود ندیده است و به نظر می‌رسد برخی مسائل رونمایی از آن را دورتر هم کنند چگونه است که نام آیفون ۹ به میان آمده است. باید گفت در انتهای کار بر روی آیفون ۸ قرار داریم و مطمئنا اپل استارت طراحی آیفون ۹ را هم زده است. چراکه چند روز پیش گفته شد که تمامی آیفون‌های سال ۲۰۱۸ از پنل‌های نمایشگر OLED بهره خواهند برد و اکنون صحبت از باتری مدل ۲۰۱۸ آیفون است که احتمالا آیفون ۹ نام خواهد داشت.

امروز منابع آگاه و نزدیک به اپل عنوان ساخته‌اند که اپل قراردادی را با LG Chem برای باتری آیفون ۲۰۱۸ به امضا رسانده است. باتری جدید ال‌جی به صورت L شکل طراحی شده است که این مسئله سب می‌شود ظرفیت باتری افزایش پیدا کند بدون آنکه ضخامت دستگاه افزایش یابد.

به گفته این منابع، LG ده‌ها میلیون دلار در این بخش سرمایه گذاری کرده است و قصد دارد تا اوایل سال آینده تولید انبوه این مدل از باتری‌ها را آغاز کند.

در کنار باتری، اندازه صفحه نمایش نیز ممکن است برای آیفون ۲۰۱۸ جدید باشد. انتظار می‌رود پنل‌هایی با اندازه ۵٫۲۸ اینچی و ۶٫۴۶ اینچی از نوع OLED بر روی آیفون ۹ یا هر آنچه که نامیده می‌شود دیده شود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

11 + چهار =