تیزر رسمی میزو پرو۷ توسط کمپانی میزو منتشر شد

0

کمپانی میزو امروز در حساب توئیتری خود یک تیزر مربوط به گوشی هوشمند میزو پرو ۷ منتشر ساخته تا نشان دهد به زودی باید منتظر رونمایی از این گل سرسبد آینده میزو بود اگرچه که تاریخ رسمی رونمایی آن را مشخص نکرده است.

اسمارتفون میزو پرو ۷ نخستین گوشی مجهز به دوربین دوگانه این کمپانی چینی است که یک ویژگی فوق العاده دیگر نیز در خود دارد و آن نمایشگر ثانویه آن است که در پشت گوشی قرار دارد. همین مسئله سبب شده میزو پرو ۷ یک گوشی متفاوت شود و دیگر انگ کپی کاری به این کمپانی چینی زده نشود. به تازگی وان پلاس و اوپو دو گوشی اوپو ار ۱۱ و وان پلاس ۵ را معرفی کرده‌اند که این دو گوشی یک کپی تمام عیار از آیفون ۷ پلاس هستند که این مسئله تا مدت‌ها دستمایه طنز طرفداران اپل شده بود. اما میزو پرو ۷ کاملا از تمامی گوشی‌های حال حاضر جهان متمایز است و از این رو فروش بالایی برای آن پیش‌بینی می‌شود.

شایعه‌ای که در مورد این گوشی بسیار شنیده شده است تجهیز آن به پردازنده هشت هسته‌ای اگزینوس ۸۸۹۵ (پردازنده مورد استفاده در گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس و احتمالا گلکسی نوت ۸) است که البته هنوز هیچ منبع موثقی آن را تایید نکرده است. اما این گوشی قطعا به دیگر پردازنده پرقدرت جهان یعنی هلیو ایکس ۳۰ مدیاتک مجهز خواهد بود چراکه مدیاتک رسما تایید کرده است پردازنده هلیو ایکس ۳۰ با میزو پرو ۷ معرفی می‌شود.

در مورد قیمت هم باید گفت میزو پرو ۷ دارای قیمت پایه ۴۸۰ دلاری خواهد بود در حالی که احتمالا نسخه پلاس این گوشی دارنده برچسب قیمتی پایه ۵۵۰ دلاری باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پانزده + چهار =