برنامه Google Duo به رقم ۱۰۰ میلیون دانلود در گوگل‌پلی رسید

0

چند ماه پیش بود که اعلام شد برنامه Google Duo در حدود ۵۰ میلون بار از فروشگاه گوگل‌پلی دانلود شده است و امروز با یک جهش قابل ملاحضه این رقم به ۱۰۰ میلیون دانلود و به عبارتی نصب رسیده است.

در حالی که این عدد لزوما به این معنی نیست که کاربران فعال بیش از ۱۰۰ میلیون هستند، اما مطمئنا نشان می‌دهد که این برنامه به آرامی دارد در میان کاربران محبوبیت پیدا می‌کند.

البته جهش ناگهانی این برنامه را باید در بازاریابی تهاجمی گوگل و در دسترس بودن راحت این برنامه جستجو کرد. به یاد بیاورید، در طول کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I / O در سال گذشته، این برنامه در کنار برنامه Allo توسط گوگل راه اندازی شد. Duo پاسخ غول موتور جستجو به FaceTime اپل و اسکایپ مایکروسافت بود.

در ابتدا، این برنامه فقط از تماس‌های ویدیویی پشتیبانی می‌کرد و سپس پشتیبانی از تماس‌های صوتی نیز به گوگل Duo اضافه شد. برخی یکی از دلایل جهش بزرگ این برنامه گوگل را صرف نظر از مواردی همچون بازریابی و سادگی دسترسی به این اپلیکیشن، افزودن تماس صوتی به این برنامه می‌دانند.

Google Duo ساده و آسان برای استفاده است و مهمتر از همه و بر اساس ادعاهای گوگل حجم کمی از اینترنت شما را مصرف می‌کند و در سرعت اتصال کم نیز به درستی عمل می‌کند.

برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

1 × 3 =