۴ گوشی جدید از سامسونگ به دوربین دوگانه مجهز می‌شوند/گلکسی C7 عضو جدید

0

با اینکه بسیاری از کمپانی‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند سیستم دوربین دوگانه را در محصولات خود پیاده سازی کرده‌اند اما کمپانی مطرح سامسونگ تاکنون دیوایس مجهز به دوربین دوگانه را روانه بازار فروش نکرده است. اما چند وقتی است که خبر رسیده سامسونگ برای سال ۲۰۱۷ برنامه‌هایی را برای عرضه محصولات جدید خود مجهز به دوربین دوگانه دارد.

اولین موبایل که دوربین دوگانه در آن یافت شد، گلکسی نوت ۸ سامسونگ است که اکنون دوگانه بودن دوربین پشتی آن قطعی است. دومین گوشی گلکسی سی ۱۰ است که گفته شد شاید لقب نخستین گوشی مجهز به دوربین دوگانه سامسونگ را به یدک بکشد اما به نظر می‌رسد این لقب به نوت ۸ واگذار شود. سومین دستگاهی که به تازگی صحبت‌های زیادی مبنی بر دوگانه بودن سیستم دوربین عقب آن شده است، مدل های خاص گلکسی جی ۷ مدل ۲۰۱۷ است و در نهایت امروز نام چهارمین گوشی سامسونگ که به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد، اعلام شده است.

بر همین اساس گلکسی سی ۷ مدل ۲۰۱۷ که یک گوشی میان رده محسوب می‌شود نیز به دوربین دوگانه تجهیز خواهد گشت و از این رو تعداد موبایل‌های سامسونگ که به دوربین دوگانه مجهز خواهند بود به عدد ۴ می‌رسد.

باید بگوییم ما اطلاعات خاصی از Galaxy C7 مدل ۲۰۱۷ نداریم اما مطمئن هستیم در روزهای آینده بیشتر در مورد این گوشی سامسونگ خواهیم شنید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

16 − پانزده =