تصویر بدون حاشیه هواوی میت۱۰ و برخی جزئیات آن افشا شد

0

تقریبا دو هفته‌ای می‌شود که شایعات حول پرچمدار دوم سال ۲۰۱۷ کمپانی هواوی یعنی هواوی میت ۱۰ شکل گرفته است. تمامی شایعات قبلی به این مسئله اذعان داشته‌اند که میت ۱۰ با نمایشگر بدون حاشیه و تمام صفحه عرضه خواهد شد. دیگر شایعات هم بر وجود دوربین چهارگانه (دوربین اصلی دوگانه + دوربین سلفی دوگانه) در این گوشی تاکید داشته‌اند. امروز تصویری از این این موبایل منتش شده است که شایعات بالا را تایید می‌کند.

در کنار این تصویر برخی جزئیات این گوشی نیز افشا شده است. بر این اساس میت ۱۰ دارای نمایشگر ۵٫۸ اینچی با وضوح ۲K خواهد بود که از میت ۹ که نمایشگری ۵٫۹ اینچی دارد، کمی کوچکتر طراحی شده است. اگرچه که برخی شایعات از به کار گیری پنل ۶٫۰ اینچی و تمام صفحه کمپانی ژاپنی Japan Display در این موبایل خبر داده‌اند. میت ۱۰ از پردازنده پرقدرت کیرین ۹۷۰ هواوی بهره خواهد گرفت و در کنار این پردازنده یک رم ۶ و ۸ گیگابایتی نیز موجود خواهد بود. دوربین دوگانه عقب این گوشی رزولوشنی ۳۴ مگاپیکسلی خواهد داشت و دوربین سلفی جلو نیز ۱۶ مگاپیکسلی است. این دیوایس با پلتفرم اندروید ۸٫۰ راه اندازی خواهد شد.

همچنین Mate 10 دارای یک اسکنر عنبیه است و از فناوری واقعیت افزوده (AR) نیز پشتیبانی می‌کند که با این حساب باید گفت همین دو ویژگی برای متمایز شدن نسبت به Mate 9 کافی می‌باشد.

انتظار می‌رود که Huawei Mate 10 در ماه اکتبر عرضه شود و با توجه به این مسئله امکان دارد مراسم رونمایی از این موبایل در نمایشگاه IFA 2017 برلین صورت پذیرد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

13 + پنج =