فراری در حال ساخت نخستین خودروی شاسی‌بلند خود است

0

دوباره توپ شایعات به سمت کمپانی فراری گرفته شده است و در اولین شلیک آن گفته شده که این شرکت معروف ایتالیایی قصد دارد یک کراس اوور را روانه بازار فروش کند.

منبعی که شایعه مذکور را منتشر کرده گفته است که شاسی بلند جدید فراری با کد شناسه F16X در حال توسعه است و به احتمال فراوان در سال ۲۰۲۱ به بازارهای جهانی فروش عرضه خواهد شد.

بر طبق این گزارش، F16X بر روی پلتفرم فراری GTC4Lusso، ساخته خواهد شد و به صورت چهار چرخ متحرک خواهد بود و از یک موتور هشت سیلندر V شکل (V8) با کمک هیبریدی بهره خواهد برد.

این خودرو ستون B ندارد و درهای خودکشی اجازه ورود راحت افراد به داخل خودرو را فراهم می‌سازد. قیمت این شاسی بلند فراری به قیمت ۳۰۰،۰۰۰ یورو (۳۴۲،۱۰۵ دلار با تبدیل ارز فعلی) می‌رسد.

البته مسئولان فراری ساخت این خودرو را تایید نمی‌کنند. اگرچه که این رویه همیشگی کمپانی فراری بوده است چراکه در سال ۲۰۱۴ مدیر سابق این شرکت یعنی Luca di Montezemolo گفته بود این کمپانی هیچ وقت نه یک خودروی چهار درب و نه یک خودروی شاسی بلند را نخواهد ساخت اما گفته‌های او نادرست بودند چراکه این شرکت خودروی چهار درب ساخت و مطمئن شاسی بلند این شرکت هم ساخته خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

13 + یک =