موتورولا در ۲۵ جولای و در شهر نیویورک از دیوایس‌های جدید خود رونمایی می‌کند

0

موتورولا امروز دو دعوتنامه مطبوعاتی ارسال کرده است که بر روی یکی از آنها آرم موتورولا و در پایین آن “#hellomotoworld” درج شده است که نشان می‌دهد موتورولا می خواهد یک دیوایس که بصورت جهانی عرضه می‌شود را رونمایی کند. در پایین‌تر از دو مورد بالا تاریخ ۲۵ جولای و شهر نیویورک رویت می‌شود که نشان از آن دارد که در ۲۵ جولای و در شهر نیویورک موتورولا دیوایس‌های جدید خود را معرفی می‌کند. همچنین بر روی دعوتنامه دوم هم همین موارد درج شده است اما به جاری آرم موتورولا جمله “you won’t want to miss this” نوشته شده است که به معنای ” شما نمی‌خواهید این را از دست بدهید” می‌باشد.

ما بر این باوریم که موتورولا حتی می‌تواند دو دستگاه را در رویداد نیویورک خود راه اندازی کند: Moto X4 و Moto Z2، که هر دو در چند ماه گذشته در اخبار مختلف بسیار مورد بحث قرار گرفته‌اند و جزئیات بسیاری از آنها منتشر شده است.

درباره موتو ایکس ۴ گفته شده بود موعد رونمایی از آن به فصل چهارم سال ۲۰۱۷ موکول شده است و درباره موتو زد ۲ هم به نظر می‌رسد که این گوشی در ماه سپتامبر و در نمایشگاه IFA 2017 برلین رونمایی شود.

با همه این حال باید منتظر باشیم و ببینیم در رویداد نیویورک موتورولا چه خبر خواهد بود و این شرکت چه سوپرایزی را برای طرفدران خود به همراه خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه − دو =