لنوو لپ‌تاپ تاشو و انعطاف‌پذیر خود را در نیویورک به نمایش گذاشت

0

در طی رویداد Lenovo Transform در شهر نیویورک، کریستین تیسمن، نایب رئیس ارشد لنوو، یک لپ‌تاپ مفهومی را نشان داد که در آن لپ‌تاپ بصورت یکپارچه با صفحه کلید دستگاه طراحی شده است.

اما نکته مهم این لپ‌تاپ قابلیت انعطاف‌پذیری و خم شدن آن است. لپ‌تاپ مذکور که بسیار نازک طراحی شده است، هیچ گونه لولایی در آن به کار گرفته نشده است و این نمایشگر است که قابلیت خم شدن دارد. نمایشگری که به نظر می‌رسد در چند سال آینده تمامی دیوایس‌های الکترونیکی از جمله گوشی هوشمند، تبلت و حالا لپ تاپ را شامل خواهد شد.

کریستین تیسمن، نایب رئیس ارشد لنوو می‌گوید که لپ تاپ ThinkPad توانایی برقراری ارتباط در چندین ورودی و خروجی را دارد. وی همچنین اشاره کرد که دستگاه به شدت به هوش مصنوعی متکی است تا بتواند جلسه بعدی کاربر، تعطیلات بعدی و هر کاری را پیش‌بینی کند.

بر اساس اسلایدی که لنوو منتشر کرده، نمونه اولیه لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر Lenovo صفحه لمسی ندارد. در عوض، دستگاه شاملیک جوستیک قرمز رنگ در وسط کیبرد این لپ‌تاپ است که مطمئنا بسیاری از کارهای لپ‌تاپ با آن انجام خواهد شد. همچنین این دستگاه دارنده یک مداد معمولی است که کاربر می‌تواند به طور مستقیم بر روی صفحه لپ‌تاپ بنویسد.

برای اینکه لپ‌تاپ فرم نازک و کاغذ مانند خود را حفظ کند هیچ گونه پورتی مثل پورت اترنت، پورت USB و یا خروجی HDMI در این دستگاه تعبیه نشده است. نمایشگر این دیوایس برای روشنایی بالا از نوع پنل OLED خواهد بود تا به روشنایی و کیفیت هر چه بیشتر نمایشگر دستگاه کمک نماید.

اطلاعات ما به همین جا خلاصه می‌شود اما باید بگوییم این لپ‌تاپ حرفه‌ای قرار نیست تا چند سال آینده روانه بازار فروش شود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

2 × 1 =