ال‌جی V30 و گلکسی نوت۸ سامسونگ با نمایشگرهای ۶٫۲ و ۶٫۳ اینچی عرضه خواهند شد

0

به گفته منابع صنعتی معتبر، گوشی‌های LG V30 و Samsung Galaxy Note 8 دارای صفحه نمایش به ترتیب ۶٫۲ اینچی و صفحه نمایش ۶٫۳ اینچی خواهند بود. انتظار می‌رود که دو تولیدکننده اصلی تجهیزات الکترونیکی همچنان به افزایش تولید صفحه نمایش‌های با کیفیت خود ادامه دهند.

بر همین اساس گفته می‌شود که ال‌جی وی ۳۰ با سبکی مشابه ال‌جی جی ۶ عرضه خواهد شد. نمایشگر این دستگاه هم نسبتی نا متعارف و ۹ به ۱۸ خواهد داشت. البته ال‌جی اعلام کرده است که V30 تنها موبایلی نخواهد بود که به نمایشگر با نسبت نامتعارف ۹ به ۱۸ مجهز خواهد شد بلکه گوشی‌های میان رده این شرکت نیز به نمایشگرهای با کیفیت و با نسبت ۹ به ۱۸ تجهیز خواهند گشت.

گوشی های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus با نسبت ابعاد ۱۸٫۵: ۹ نمایش داده می شوند که این موبایل‌ها دارای نمایشگرهایی هستند که حتی بلندتر از LG G6 می‌باشند. بسیاری از گزارش‌های قبلی نشان می‌دهد که سازنده لوازم الکترونیکی مصرفی مستقر در سئول قصد دارد به دنبال یک زبان طراحی مشابه برای گلکسی نوت ۸ باشد. در واقع سامسونگ خواستار آن است که نوت ۸ را با طراحی مشابه با اس ۸ عرضه کند اما با نمایشگری بزرگتر و در واقع ۶٫۳ اینچی.

البته باید بگوییم که ال‌جی و سامسونگ تنها کمپانی‌هایی نیستند که می‌خواهند نمایشگر بدون حاشیه و با نسبت نا متعارف را در موبایل‌های خود بگنجانند، بلکه باید بگوییم گوگل در پیکسل ۲ و اپل در آیفون ۸ هم خط دو کمپانی کره‌ای را دنبال می‌کنند و در واقع از همین دو کمپانی نمایشگرهای خود را تامین خواهند کرد.

با همه این حال باید منتظر ماند و دید در آینده چه چیزی رقم خواهد خورد.

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دوازده − 8 =