گلکسی نوت۷ بازسازی شده در بنچمارک جیک‌بنچ مورد آزمون قرار گرفت

0

نوت ۷ سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد اما آنقدر بد قدم بود که سامسونگ را محتمل خسارات زیادی کرد. نوت ۷ منفجر می‌شد و سامسونگ مجبور شد این گوشی را از بازار جمع آوری کند اما این پایان کار سامسونگ با این گوشی نبود و خبرهای بسیاری منتشر شد با این مضمون که گلکسی نوت ۷ توسط سامسونگ عیب یابی شده است و قرار است یک نسخه بازسازی شده از آن دوباره روانه بازار فروش شود.

امروز و در همین راستا این گوشی در بنچمارک جیک‌بنچ مورد آزمون قرار گرفته است. تست Geekbench نشان می‌دهد نام جدید نوت ۷ باز سازی شده Galaxy Note FE است و از پردازنده اگزینوس ۸۸۹۰ بهره می‌برد که در حالت پایه فرکانس کاری آن ۱٫۶ گیگاهرتزی است. رم دستگاه هم همان ۴ گیگابایتی می‌باشد.

همانگونه که مشاهده می‌کنید در آزمون چند هسته‌ای نوت ۷ باز سازی شده در رده پنچم و بعد از گلکسی اس ۸ پلاس (اسنپدراگون ۸۳۵) قرار دارد اما از گوشی‌هایی نظیر اوپو ار ۱۱ و اکسپریا ایکس زد پریمیوم سونی بالاتر می‌باشد و در واقع در آزمون چند هسته‌ای از دو گوشی مذکور عملکرد بهتری داشته است.

اما نوت ۷ بازسازی شده در آزمون تک هسته‌ای بسیار قدرتمند ظاهر شده و در رده دوم و بعد از گلکسی اس ۸ پلاس (اگزینوس ۸۸۹۵) نشسته است.

گفتنی است از زمان دقیق معرفی این گوشی اطلاعی در دسترس نیست اما خبرهایی از عرضه این موبایل در ماه جولای شنیده شده بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

2 × 3 =