گلکسی نوت۸ سامسونگ با رم۸ گیگابایتی عرضه می‌شود، گلکسی نوت۹ با رم ۱۲ گیگابایتی

0

هنوز چند ماهی تا معرفی گلکسی نوت ۸ زمان باقی است اما انتشار شایعات و خبرهای گوناگون حول این دیوایس با شدت هر چه بیشتر در جریان است. یک منبع نزدیک به سامسونگ ادعا کرده است احتمالا گلکسی نوت ۸ یک نسخه با نام امپراطور و مجهز به رم ۸ گیگابایتی داشته باشد. این منبع همچنین اظهاراتی درباره گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس و همچنین گلکسی نوت ۹ داشته است.

وی در ادامه ابراز داشته است که نسخه امپراطور احتمالا راهی بازارهایی همچون چین شود که رقابت شدیدی در عرضه انواع گوشی های هوشمند از معمولی گرفته تا پرچمدار در آن جریان دارد. سامسونگ بدین منظور گلکسی اس ۸ پلاس را با رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی برای بازار چین عرضه کرد در حالی که این گوشی برای بازارهای جهانی با رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی عرضه شده است.

البته نوت ۸ اولین گوشی با رم ۸ گیگابایتی نیست چراکه به تازگی گوشی هوشمند نوبیا زد ۱۷ زد تی ای با رم ۸ گیگابایتی و اسنپدراگون ۸۳۵ عرضه شده بود و قبل آنهم که ایسوس گوشی زنفون AR را با رم ۸ گیگابایتی و البته با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ معرفی نموده بود. از این رو به نظر می‌رسد رقابت در عرضه گوشی‌های با رم ۸ گیگابایتی کم کم در حال شکل گرفتن است و سامسونگ هم که نامبر وان جهان در تولید و عرضه گوشی های هوشمند است علاقه‌ای ندارد از دیگر تولیدکنندگان و رقبای خود عقب بیفتد.

اما نکات جالبی که این منبع درباره پرچمداران سال ۲۰۱۸ سامسونگ ابراز داشته است بسیار جالب است. وی عنوان داشته در سال ۲۰۱۸ گلکس نوت ۹ با رم ۱۲ گیگابایت عرضه خواهد شد و گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس با یک پیشرفت محسوس به رم ۱۰ گیگابایتی مجهز خواهند شد.

مشخص نیست تا چه اندازه می‌توان به گفته‌های این منبع نزدیک به سامسونگ اعتماد کرد اما هرچه که هست آنقدر رقابت در دنیای گوشی های هوشمند شدید است که هر کمپانی برای جذب کاربر بیشتر ممکن است دست به هر کاری بزند.

 

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

20 − 10 =