موتو زد۲ موتورولا در ۶ تیر رسما رونمایی خواهد شد

0

چند ماهی است که خبرهای زیادی در مورد سری موتو زد ۲ موتورولا در جریان است. این خبرها اشاره داشتند به این مسئله که کمپانی موتورولا در حال ساخت سری موتو زد ۲ است که در واقع جانشینی برای سری اول این گوشی می‌باشد. البته این خبر ها نادرست نبودند و چند روز پیش موتورولا از موتو زد ۲ پلی رونمایی کرد و اکنون به نظر می‌رسد ما باید آماده رونمایی از گوشی دوم از این سری باشیم. باید بگوییم بنابر اطلاعات منتشره سری موتو زد ۲ شامل سه گوشی موتو زد ۲ ، موتو زد ۲ فورس و گوشی تازه معرفی شده یعنی موتو زد ۲ پلی است.

گوشی دوم از سری موتو زد ۲ همان نام موتو زد ۲ را داراست و بنابر دعوتنامه‌ای که هم اکنون منتشره شده، قرار است در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۱۷ (سه شنبه ۶ تیرماه ۹۶ ) رنگ رونمایی را به خود ببیند.

موتورولا در ماه ژوئن روزهای پرکاری را داشته و خواهد داشت، چراکه این شرکت روز گذشته از گوشی‌های هوشمند موتو E4 و موتو E4 Plus رونمایی کرد، در ۲۱ ژوئن یک رویداد برای معرفی یک دستگاه را بر عهده دارد، ۲۷ ژوئن که هم اکنون دعوتنامه آن منتشر شده است و در ۳۰ ژوئن هم معرفی موتو X4 در دستور کار موتورولا قرار دارد.

جزئیاتی که از موتو Z2 در دست داریم شامل صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسلی (QHD)، رم ۶ گیگابایتی و از همه مهمتر پردازنده پرقدرت و هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۸۳۵ می‌باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

17 − 9 =