تصاویر جدید و زنده آیفون۸ با نمایشگر بدون حاشیه و دوربین دوگانه منتشر گردید

0

هرچه که به ماه سپتامبر (شهریور و مهر) نزدیک می‌شویم شایعات حول پرچمدار پرقدرت سال ۲۰۱۷ اپل بیشتر می‌شود. پرچمداری که خبر رسیده است امسال می‌خواهد غوغایی به پا کند. امروز یک منبع نزدیک به اپل برخی تصاویر این دستگاه را انتشار داده است که عملا مشخص می‌شود، آیفون ۸ که در سپتامبر می آید چه شکلی دارد.

همانگونه که در تصاویر می‌بینید، جلو گوشی با پنل OLED که احتمالا اندازه‌ای ۵٫۸ اینچی دارد، پوشیده شده است. دوربین سلفی گوشی در بالا و وسط گوشی نمایان است. در پشت هم دوربین دوگانه که یک فلش LED آنها را از هم جدا می‌کند در سمت چپ و بالای گوشی قرار گرفته است و پنل پشتی به نظر می‌رسد از شیشه‌ای طراحی شده است که شارژ بی سیم را نیز پشتیبانی می‌کند.

از این گوشی جزئیاتی خاصی منتشر نشده است اما ما مطمئن هستیم که این دستگاه به پردازنده پرقدرت A11 فیوژن مجهز خواهد شد. چند روز پیش بود که نمرات آزمون پردازنده جدید A10X فیوژن اپل در آنتوتو و جیک‌بنچ منتشر شد. آنجا مشخص گردید که A10X فیوژن بسیار قدرتمند است و همانجا گفته شد A11 احتمالا یک پردازنده بی نظیر خواهد بود. از این رو طرفداران اپل باید خوشحال باشند که در آینده‌ای نزدیک گوشی را خریداری می‌کنند که با پردازنده پرقدرت A11 فیوژن و سیستم عامل iOS 11 می‌تواند از نظر کیفیت و کارایی و طراحی ویژه خود آنها را سوپرایز کند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

14 − 7 =