سامسونگ سه نمایشگر منحنی گیمینگ را معرفی کرد

0

سامسونگ امروز و خارج از نمایشگاه گیم E3 2017 از دو مانیتور پیشرفته گیمینگ رونمایی کرده است. این دو نمایشگر از سری CHG90 و CHG70 و در اندازه های ۴۹ اینچ، ۳۱٫۵ اینچی و ۲۷ اینچی می‌باشند.

CHG90 CHG70
  Model C49HG90 C27HG70 C32HG70
Display Screen Size ۴۹″ ۲۷″ ۳۱٫۵″
Aspect Ratio ۳۲:۰۹:۰۰ ۱۶:۰۹ ۱۶:۰۹
Panel Type VA Curved
Resolution ۳۸۴۰ در ۱۰۸۰ ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰
Response Time ۱ms (MPRT)
Curvature ۱۸۰۰R
Viewing Angle (H/V) ۱۷۸°(H)/178°(V)
Color Support ۱٫۰۷B
Nano Crystal Quantum Dot
sRGB Coverage Typ 125% Typ 125% Typ 125%
DCI-P3 Coverage Typ 95%
Refresh Rate ۱۴۴Hz
Eye Saver Mode, FreeSync, Flicker Free Yes
Game Color Mode (FPS, RTS, etc) Yes
Interface Display Port ۱ EA
Mini-Display Port ۱ EA N/A
HDMI ۲ EA
Audio In Yes
Headphone Yes
USB Hub ۳٫۰ (۱UP 2DOWN)
Color Dark Blue Black(Matt)
Stand Type HAS Dual Hinge
HAS(Height Adjustable Stand) Yes
Design Tilt, Swivel, Wall Mount Yes
Pivot No Ye

 

سامسونگ CHG90

مانیتور CHG90 با اندازه ۴۹ اینچی و با پشتیبانی از فناوری محدوده دینامیکی بالا (HDR) که تصاویر را واقعی نشان می‌دهد، عرضه شده است. نسبت نمایشگر ۹ به ۳۲ است و رزولوشن آن نیز ۱۰۸۰ در ۳۸۴۰ پیکسلی full HD دوبل (DFHD) می‌باشد. این مانیتور گیمینگ، منحنی و زوایه دید فوق العاده گسترده ۱۷۸ درجه ای را داراست و نرخ بروزرسانی تصاویر آن ۱۴۴ هرتز و زمان پاسخگویی نیز ۱ میلی ثانیه می‌باشد. چهار کانال تکنولوژی اسکن برای جلوگیری از تاری در کل صفحه نمایش در این مانیتور به کار گرفته شده است.

سامسونگ CHG70

مانیتور CHG70 در دو اندازه ۲۷ و ۳۱٫۵ اینچی و با پشتیبانی از فناوری محدوده دینامیکی بالا (HDR) که تصاویر را واقعی نشان می‌دهد، عرضه شده است. روشنایی نمایشگرهای مذکور به ۶۰۰ نیت می‌رسد و رزولوشن آنها نیز ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسلی WQHD می‌باشد. این مانیتورهای گیمینگ، منحنی و زوایه دید فوق العاده گسترده ۱۷۸ درجه ای را دارا هستند و نرخ بروزرسانی تصاویر آنها ۱۴۴ هرتز و زمان پاسخگویی نیز ۱ میلی ثانیه می‌باشد. چهار کانال تکنولوژی اسکن برای جلوگیری از تاری در کل صفحه نمایش در این مانیتورها به کار گرفته شده است.

CHG90 و CHG70 نخستین مانیتورهای ویژه بازی سامسونگ هستند که به کارت گرافیک Radeon FreeSync 2 شرکت AMD مجهز شده‌اند که این مسئله سبب می‌شود هرگونه پرش نمایشگر در هنگام بازی کردن از بین برود و نمایشگر تصاویر با کیفیت بالا را در اختیار کاربر قرار دهد. سامسونگ مدعی شده است که این مانیتورها می‌توانند ۱٫۰۷ میلیارد رنگ به نمایش بگذارند. باید گفت این میزان در مانیتورهای معمولی ۱۶٫۷ میلیون رنگ است.

نمایشگر های منحنی و ویژه بازی سامسونگ به پورت‌های Display Port، mini-DisplayPort، دو عدد پورت HDMI و ۳ عدد USB 3.0 مجهز شده‌اند.

قیمت نمایشگر ۴۹ اینچی یعنی CHG90 به ۱۴۹۹ دلار می‌رسد در حالی که این قیمت برای نسخه ۳۱٫۵ اینچی CHG70 در حدود ۶۹۹ دلار و برای نسخه ۲۷ اینچی در حدود ۵۵۹ دلار است. در حال حاضر این نمایشگرها برای پیش خرید در دسترس هستند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

شانزده + دو =