تکنولوژی صفحه نمایش AMOLED گلکسی اس۹ با اسم رمز Sunflower در حال توسعه است

0

کمپانی سامسونگ به تازگی از دو گوشی جدید و پرقدرت با عناوین گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس رونمایی نموده است. دو گوشی که با نمایشگر و طراحی ویژه خود بسیار مورد توجه واقع شدند. اکنون خبرهایی جدید در مورد تکنولوژی صفحه نمایش AMOLED گوشی گلکسی اس ۹ منتشر شده است.

سامسونگ هم اکنون برای فروش گلکسی اس ۸ از تبلیغات نمایشگر بی نهایت برای گوشی مذکور استفاده می‌کند و بسیار بر روی این نمایشگر مانور می‌دهد اگرچه که در اوایل عرضه این گوشی نمایشگر قرمز آن بسیار تو ذوق میزد و صد البته سامسونگ با یک بروزرسانی آن را رفع نمود . حالا در مورد  تکنولوژی صفحه نمایش AMOLED گوشی گلکسی اس ۹ گفته می‌شود، فناوری جدیدی برای اس ۹ در راه است است اگرچه که سامسونگ مطمئنا به نمایشگر بی نهایت و با نسبت ۹ به ۱۸٫۵ که در S8 به کار گرفت، وفادار خواهد ماند.

این نمایشگر با اسم رمز “گل آفتابگردان – Sunflower” برای اس ۹ در حال توسعه است و انتظار می‌رود گلکسی اس ۹ از نمایشگر با کیفیت‌تری نسبت به گلکسی اس ۸ برخوردار شود.

در مورد گلکسی اس ۹ گفته می‌شود این گوشی به پردازنده پرقدرت اسنپدراگون ۸۴۵ و نسل جدید اگزینوس که در سال آینده رونمایی می‌شود، مجهز خواهد شد.

جزئیات بیشتر از این گوشی و فناوری‌هایی که سامسونگ در این گوشی به کار خواهد بست، مطمئنا در هفته‌ها و ماه‌های آینده فراوان شنیده خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

چهار × 3 =